Spotkanie z redaktor Katarzyną Fryc – zapraszamy!

fot.: Katarzyna Fryc – archiwum prywatne

Już w najbliższą środę, 24 stycznia 2024 r. odbędzie się kolejne spotkanie naszej redakcji z osobistościami ze świata mediów. Naszą gościnią będzie redaktor Katarzyna Fryc.  

CDN to grupa zdeterminowanych młodych dziennikarzy, którzy wierzą w to, jak wielką moc dla naszego pokolenia mają właśnie media studenckie. Każdego dnia chcemy się rozwijać, ulepszać swój fach i uczestniczyć w misji, jaką pełnią media. A żeby robić to jak najlepiej, warto czerpać przykład z osób z wieloletnim doświadczeniem, talentem, których wiedza będzie cenną wskazówką w naszej działalności. Dlatego też rozpoczęliśmy organizację cyklicznych spotkań z osobistościami ze świata mediów. Cykl otworzyła Monika Bielkiewicz obecnie tworząca dla portalu Trójmiasto.pl.  

Gościnią specjalną najbliższego wydarzenia będzie Katarzyna Fryc – dziennikarka i redaktorka “Gazety Wyborczej Trójmiasto” od 1992 roku. Zajmuje się głównie tematami związanymi z Gdynią i kulturą. Ponadto jest autorką takich publikacji jak “Filmowy spacerownik po Trójmieście”.  

Spotkanie przyjmie formę swobodnej rozmowy, wymiany myśli i poglądów publiczności i prowadzących z dziennikarką. Zgłębimy temat zmian w prasie na przestrzeni lat, wagi dziennikarstwa lokalnego, sposobów szukania pracy i doskonalenia warsztatu. Będzie to okazja, by dowiedzieć się, jak od kuchni funkcjonuje jedna z najważnieszych redakcji w Polsce. Dziennikarka zdradzi także, co sądzi o pracy gazety CDN i podzieli się z nami swoimi radami.  

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się 24 stycznia, o godzinie 9:00 na Wydziale Nauk Społecznych, w auli S207. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *