O nas

Jesteśmy grupą otwartych na świat młodych ludzi. Każdy z nas jest inny, ma swoje zainteresowania, mocne i słabe strony, jednak stanowimy świetnie zgraną drużynę, ponieważ mamy wspólny cel – chcemy tworzyć CDN, dla siebie i innych.

W każdej minucie ćwiczymy swój warsztat, krok po kroku uczymy się funkcjonowania zespołu redakcyjnego, zdobywamy doświadczenie, dzielimy się nim ze sobą, a przede wszystkim bawimy się dziennikarstwem, wyciągając z tego jak najwięcej przyjemności.

Dzięki CDN-owi spełniamy też swoje marzenia. Mamy możliwość spotkania naszych idoli, przeprowadzamy wywiady ze znanymi i cenionymi ludźmi. Staramy się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego dla nas i dla naszych czytelników. Zaglądamy głębiej w otaczającą nas rzeczywistość, wnikamy w sprawy ważne, ale też takie, które można potraktować z przymrużeniem oka.

Wciąż żyjemy w pośpiechu. Czasem zarywamy nockę, stukając w klawiaturę, zwykle dopinamy wszystko na ostatnią chwilę. Ale czy nie tak wygląda praca dziennikarza?

Każdy mały krok naprzód przynosi nam satysfakcję i dodaje skrzydeł. Będziemy nadal łapać wiatr w żagle i płynąć obranym kursem. Po to, żeby Ciąg Dalszy Następował…

 

Zapraszamy do lektury!
Redakcja