Zespół

ZARZĄD CDN

dr hab. prof. UG Anna Lusińska  opiekun naukowy CDN,  anna.lusinska@ug.edu.pl

 

 

 

 

Karolina Budzisz – redaktor naczelna, przewodnicząca koła naukowego, karolina.budzisz@gmail.com / k.budzisz.243@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Kacper Anaczkowski – zastępca redaktor naczelnej, koordynator ds. współpracy medialnej, kanaczkowski1@gmail.com /k.anaczkowski.250@studms.ug.edu.pl

 

 

 

KIEROWNICTWO DZIAŁÓW

Emil Bogumił – sport, aktualności, e.bogumil.928@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Karolina Grudziecka – miszmasz, akcje CDN-u, grudziecka.karolina@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Anna Nagel – wywiad, reportaż, a.nagel.961@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Natalia Mrozek – kultura, CDN poleca, n.mrozek.950@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

REDAKCJA

Marek Arasimowicz arasimowicz.200@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Milena Bagińska baginska.603@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

Agata Bąk a.bak.675@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Alicja Choinka a.choinka.968@studms.ug.edu.pl

 

Maja Czech m.czech.100@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Kacper Czuba k.czuba.613@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Karolina Finster k.finster.999@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Mateusz Grądzki m.gradzki.610@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Grzegorzewska k.grzegorzewska.587@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Karolina Jaskulska k.jaskulska.988@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Weronika Jelec  v.yelets.781@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Dawid Komorowski d.komorowski.978@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Alicja Kotlińska a.kotlinska.237@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

Filip Łach f.lach.947@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Magdalena Makowska m.makowska.601@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Maliszewska a.maliszewska.972@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Krzysztof Metelski k.metelski.579@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Michał Miler (fotograf) m.miler.417@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Julia Michalska j.michalska.580@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Kinga Michalska k.michalska.947@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Klaudia Miłoszewska k.miloszewska.595@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Paulina Mocka p.mocka.056@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Julia Montwiłł j.montwill.614@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Emilia Niedbała e.niedbala.227@studms.ug.edu.pl 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Pacholska j.pacholska.609@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Julia Panicz j.panicz.993@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

Łukasz Rynkowski l.rynkowski.397@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Zuzanna Sieja z.sieja.124@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Lidia Szymańska l.szymanska.604@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Paweł Tissler p.tissler.511@studms.ug.edu.pl 

 

 

 

 

 

Bartek Treder: b.treder.506@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Julia Urbanek: j.urbanek.669@studms.ug.edu.pl

 

 

 

 

 

Katarzyna Wachowicz k.wachowicz.003@studms.ug.edu.pl