Spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem

Adrian Bednarek spotkanie

Adrian Bednarek/fot: materiały prasowe

Już 14 maja odbędzie się spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem. Będzie to okazja do odsłonienia nie tylko kulis pracy nad książkami, ale również poznania krakowskiego świata zbrodni. To właśnie to miasto jest tłem dla bestsellerowych powieści pisarza. Ponadto, spotkanie jest również premierą powieści „Stella. Oblicza zemsty”, kontynuacji książki „Stella. Narodziny psychopatki”. 

Adrian Bednarek jest polskim pisarzem i autorem historii, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Zajmuje się literaturą kryminalną oraz thrillerem. Zadebiutował w 2014 roku utworem pt. Pamiętnik diabła. Była to pierwsza część z cyklu. Czytelnicy określają autora mianem mistrza thrillerów psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci. Sam twórca uważa pisanie za swoją największą pasję.

Adrian Bednarek jest laureatem nagrody Złoty Kościej za powieści: „Skazany na zło” (2018), „Zapomniany” (2021) oraz „Pamiętnik diabła” (2022) oraz zdobywcą tytułu Thriller Roku 2021 wortalu Granice.pl za powieść „Zapomniany”. Rozpoznawalność przyniosła mu seria „Pamiętnik Diabła”, w której główną postacią jest uwielbiany przez wielu seryjny morderca, Kuba Sobański.  

Podczas spotkania Adrian Bednarek nie tylko odsłoni kulisy pracy nad swoimi książkami, ale i przeprowadzi uczestników przez krakowski świat zbrodni, który jest tłem dla jego bestsellerowych powieści.  

Kiedy i gdzie się odbędzie

Spotkanie odbędzie się  14 maja o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Derdowskiego w Redzie, ul. Derdowskiego 3. Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × dwa =