Tej nocy Sławomir woli Sopot od Zakopanego!

Nie masz pomysłu na spędzenie Andrzejek? Sopocki Klub Scena oferuje imprezę, na której zagrają DJ QUIZ, DJ Romeo. Do dyspozycji gości będą dwa parkiety taneczne, a wisienką na torcie będzie występ gwiazdy wieczoru – Sławomira. Może tej magicznej nocy poznasz miłość w rytm hitu „Miłość w Zakopanem”?

Sławomir Zapała szturmem zaatakował polską scenę muzyczną, tworząc samozwańczy gatunek rock- polo. Zanim rozpoczął swoją muzyczną karierę, skończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po studiach występował na deskach teatrów w Krakowie, Warszawie i Chorzowie. Zagrał także role drugoplanowe i epizodyczne w polskich filmach i serialach. Jednak dopiero wyjazd do Nowego Jorku i występy dla polskich emigrantów przyniosły mu rozpoznawalność. W Stanach Zjednoczonych poznał swoją żonę — Magdalenę Kajrowicz-Zapałę, również aktorkę i absolwentkę krakowskiego PWST.

W 2015 roku Zapała przyjął pseudonim artystyczny od swojego imienia i wraz z zespołem i żoną, występującą jako „Kajra”, zamieścił na serwisie YouTube debiutancki singiel „Megiera”. Aktualnie ma on już ponad 46 milionów wyświetleń. Kolejne single „Ni mom hektara” i „Aneta” również mogą poszczycić się sporą liczbą odsłon, ale największym hitem Sławomira jest wydany w 2017 roku singiel „Miłość w Zakopanem”. Świadczy o tym 181 milionów wyświetleń w półtora roku po publikacji. Na fali sukcesu, artysta rok temu wydał płytę „The Greatest Hits”, która pokryła się platyną.

Na profilu YT, SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo, artysta publikuje nie tylko teledyski do swoich piosenek, ale także oficjalne karaoke i relacje z podróży, występów czy koncertów. Miesiąc temu został wydany jego najnowszy singiel – „Nic się nie stało”, który w porównaniu z poprzednimi, nie wpisuje się w ramy disco polo, a bardziej gatunku reggae. Muzyk stara się w nim wytłumaczyć, dlaczego nie wydał jeszcze kolejnej płyty.

Sławomir dzięki swoim występom w telewizji dał się poznać szerszej widowni jako showmen. Od marca 2018 roku wraz z żoną prowadzi swój własny teleturniej „Big Music Quiz”, w którym znane osoby zgadują utwory muzyczne. Występował także w „Tańcu z gwiazdami” i doszedł do finału programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W sopockiej Scenie zaprezentuje się wraz z zespołem, w którego skład prócz „Kajry” wchodzą: Piotr Aleksandrowicz, Michał Przybyła, Robert Kurpisz oraz Dawid Motyl.

Gdzie: Scena Sopot

Kiedy: 30 listopada, start imprezy godz. 20:00, koncert Sławomira godz. 23:00

Bilety: standardowe – 59 zł, VIP – 115 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *