Prosto z ulicy wieści! Hemp Gru w sopockim Sfinksie700!

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia możemy spodziewać się “Bomby”, która spadnie na scenę Sfinksa… Trójmiasto odwiedzą absolutne legendy polskiego rapu w całym swoim składzie. Wilku, Bilon, Żary i Szwed z pewnością rozgrzeją sopocką publiczność do czerwoności. 

Warszawska ekipa obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności i z racji tego powróciła na scenę po 6 latach od wydania ostatniego krążka, pt:. „Braterstwo”.

Nowe wydawnictwo, jakim jest płyta Eter” miało swą premierę 14 listopada. Repertuar Hemp Gru znacznie się poszerzył, a co za tym idzie, możemy spodziewać się niezwykle bogatego przekroju muzycznego. Panowie będą w szczególności promować swój najnowszy materiał, ale na pewno nie zabraknie też utworów, które wychowały niejednego człowieka i sprawiły, że ludzie znają teksty HG na pamięć.

Gdzie:  Sfinks700, ul. Mamuszki 1, 81-718 Sopot

Kiedy:  1 grudnia, godzina 19:00

Bilety: Została już tylko 3 pula biletów, w cenie 40 zł. Są one dostępne stacjonarnie w salonach EMPIK, Prosto Shop Sopot, Diamante Gdańsk. Bilety można nabyć również drogą elektroniczną tutaj oraz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 4 =