Prosto z ulicy wieści! Hemp Gru w sopockim Sfinksie700!

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia możemy spodziewać się „Bomby”, która spadnie na scenę Sfinksa… Trójmiasto odwiedzą absolutne legendy polskiego rapu w całym swoim składzie. Wilku, Bilon, Żary i Szwed z pewnością rozgrzeją sopocką publiczność do czerwoności. 

Warszawska ekipa obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności i z racji tego powróciła na scenę po 6 latach od wydania ostatniego krążka, pt:. „Braterstwo”.

Nowe wydawnictwo, jakim jest płyta Eter” miało swą premierę 14 listopada. Repertuar Hemp Gru znacznie się poszerzył, a co za tym idzie, możemy spodziewać się niezwykle bogatego przekroju muzycznego. Panowie będą w szczególności promować swój najnowszy materiał, ale na pewno nie zabraknie też utworów, które wychowały niejednego człowieka i sprawiły, że ludzie znają teksty HG na pamięć.

Gdzie:  Sfinks700, ul. Mamuszki 1, 81-718 Sopot

Kiedy:  1 grudnia, godzina 19:00

Bilety: Została już tylko 3 pula biletów, w cenie 40 zł. Są one dostępne stacjonarnie w salonach EMPIK, Prosto Shop Sopot, Diamante Gdańsk. Bilety można nabyć również drogą elektroniczną tutaj oraz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *