16/10/2024

CDN

TWOJA GAZETA STUDENCKA

Rekrutujemy! Dołącz do naszej redakcji.

2 min read
plakat redakcji cdn rekrutacja

autor: Agata Sułkowska

Rozpoczął się nowy rok akademicki a wraz z nim rekrutacja do naszej gazety. To doskonała okazja, by rozwijać swoje umiejętności, zdobyć godziny praktyk i dzielić się pasją do pisania. Pierwsze spotkanie redakcji odbędzie się już 14 października o 16:30 w sali s342. Dołącz do nas i twórz razem z nami!

Rozpoczynamy rekrutację do redakcji CDN-u! Jeśli lubisz pisać, chcesz zdobyć doświadczenie dziennikarskie lub po prostu spróbować swoich sił w redagowaniu tekstów, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu. Poznaj tajniki funkcjonowania gazety i rozwijaj swoje umiejętności.

Jak dołączyć do naszej redakcji?

Żeby dołączyć do redakcji, należy wysłać informację o chęci przyłączenia się. Taką wiadomość możecie przesłać do oficjalnego konta CDN-u zarówno przez Instagrama jak i Facebooka. Możecie również skontaktować się bezpośrednio z redaktorką naczelną gazety, Pauliną Kozień, na adres mailowy p.kozien.166@studms.ug.edu.pl.

Po zgłoszeniu otrzymacie od nas ankietę do wypełnienia, dzięki której poznamy was lepiej. Równocześnie dodamy was do konwersacji na Messengerze, gdzie wszyscy dzielimy się informacjami.

Ostatnim krokiem będzie założenie konta na WordPressie, platformie, na której publikujemy artykuły. Nasza redaktorka naczelna utworzy dla was konto po otrzymaniu waszego maila. Kiedy już je otrzymacie będziecie mogli zacząć pisać!

Spotkanie

Nasze pierwsze spotkanie, na którym obecni będą wszyscy szefowie działów, odbędzie się już 14 października o godzinie 16:30 w sali s342.

Na zebraniu opowiemy trochę więcej o naszych planach na ten rok oraz wytłumaczymy, jak pracujemy w naszej redakcji. Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do naszego zespołu serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie!