BonSoul odwiedzi Gdynię z bardzo bogatym repertuarem

Mamy piękną, złotą  jesień. Pogoda nas rozpieszcza i możemy być nią usatysfakcjonowani. Jednak kto nie chciałby cofnąć czasu tak, aby za oknem było lato? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że 23 listopada będziemy mogli poczuć się jak na Bora Bora, z drinkiem z parasolką. I to wcale nie jest sarkazm, ponieważ gdyńskie Ucho odwiedzi BonSoul!

17 listopada w facebook’owym wydarzeniu organizatorzy poinformowali o tym, że z przyczyn niezależnych koncert niestety nie odbędzie się w planowanym terminie. Zostanie on przełożony na 2019 rok, a wszyscy, którzy zdążyli już kupić bilety proszeni są o kontakt w sprawie zwrotu wpłaty.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

BonSoul – jeden z najbardziej elektryzujących i zarazem zdystansowanych duetów na polskiej scenie muzycznej, który jednak jest przy tym tak autentyczny, że przemycana w ich utworach prawda staje się czymś niepodważalnym. Już w najbliższy piątek w gdyńskim Uchu odbędzie się koncert zespołu, który współtworzą Bonson i Soulpete.

Panowie będą promować swój czwarty wspólny album, czyli „Kiwka Fifka Rap Do Piwka”. Podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć kawałki ze wspomnianej już najnowszej EP-ki, ale nie zabraknie też klasyków z poprzednich wydawnictw. Spodziewamy się też materiału z najnowszej płyty solowej Bonsona oraz części repertuaru Almost Famous, w którego skład oprócz przedstawionej dwójki wchodzi jeszcze Laikike1.

Koncert w Uchu jest gwarantem bardzo radosnej atmosfery ze względu na to, że szczecińsko-lubelska formacja ma oddanych, życzliwych i ekstrawertycznych fanów. Warto poświęcić piątkowy wieczór na takie wydarzenie, ponieważ czeka nas dużo dobrej muzyki, świetna zabawa oraz interakcja nie tylko z pozostałymi fanami bawiącymi się pod sceną, ale też z samymi artystami. Ci niewątpliwie zadbają o to, by koncert został zapamiętany.

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, ul. Świętego Piotra 2, 81-347 Gdynia

Kiedy: 23 listopada, godzina 20:00

Bilety: bilety dostępne przy rezerwacji drogą internetową. Wystarczy napisać wiadomość na adres bstour2018@gmail.com w temacie wpisując BONSOUL GDYNIA, a w treści swoje imię i nazwisko, ilość biletów oraz imiona i nazwiska osób, dla których zamawiacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − trzy =