Stoned Jesus, Dopelord i Major Kong w Uchu!

stonedPrzygotujcie się na doom metalowe, stoner rockowe i kompletnie psychodeliczne natarcie w Uchu! Już w sobotę (17.10) w gdyńskim klubie usłyszymy trzy znakomite kapele – Stoned Jesus, Dopelord oraz Major Kong – które zaprowadzą nas na krańce surowych, elektrycznych dźwięków. Gwarantujemy, że scena zapłonie, a ze strun posypie się deszcz iskier.

Ukraiński zespół Stoned Jesus, szturmem podbijający serca fanów muzyki z pogranicza doom metalu, stoner i psychodelic rocka, przybywa do Polski po to, aby zaprezentować się gdyńskiej publiczności. Ci z was, którym dokonania naszych wschodnich sąsiadów są znane, wiedzą, że czeka ich elektryzujący koncert – i to na wysokim poziomie oderwania się od rzeczywistości! Jeśli jednak nie słyszeliście jeszcze utworów Stoned Jesus, koniecznie zapoznajcie się z ich albumami: „First Communion”, „Seven Thunders Roar” oraz najnowszym dziełem „The Harvest”. Kompozycje, takie jak „Electric Mistress”, „I’m the Mountain” czy „Stormy Monday” spowodują palpitacje serca! 

Muzykom ze Stoned Jesus towarzyszyć będą polscy przedstawiciele gatunków. Narodowy doom metal i stoner rock reprezentować będą lublińskie zespoły. Dopelord, magicznie psychodeliczny kwartet, powstały w 2010 roku, ma na swoim koncie już dwa krążki, Magick Rites” oraz „Black Arts, Riff Worship & Weed Cult” , a także kilkanaście koncertów zagranicznych – przy czym należy dodać, że publiczność poza granicami naszego kraju jest wręcz opętana przez twórczość grupy. Drugi zespół, Major Kong, którego początki również sięgają 2010 roku, zagra utwory z płyt „Doom for the Black Sun” i  „Doom Machine”, tym samym rozprawiając się z nami instrumentalnie, co z pewnością spowoduje długi muzyczny trans.

dopelord major

A teraz… wyobraźcie sobie brzmienie tych trzech hipnotyzujących grup, poczujcie na skórze ciężkie, doom’owe riffy i spazmatyczne uderzenia bębnów. Niech ta fantazja przyświeca wam w momencie kupowania biletów na to niezwykłe przedstawienie. Wejściówki dostępne są w przedsprzedaży (35 zł) w Klubie Muzycznym Ucho (pn.-pt.: godz. 10:00-18:00 oraz w trakcie innych koncertów), Salonie Muzycznym PULS (pn.-pt.: godz. 10:00-18:00; sb.: godz. 10:00-14:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-16:00), a także za pośrednictwem Eventim – w punktach stacjonarnych i online.

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, Gdynia

Kiedy: 17 października, godzina 20:00

Bilety: 35-38 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + osiem =