Bisz & B.O.K wracają do Gdańska

fot. Hanna Jakóbczyk

fot. Hanna Jakóbczyk

Rok od premiery swojego drugiego legalu, B.O.K wraca do publiki, z którą zainaugurowali Labirynt Babel Tour. Szansa na kolejne spotkanie z artystami w najbliższy piątek (16 października) w gdańskim Klubie Muzycznym Parlament.

Po doskonale przyjętym, pokrytym zlotem „Wilku chodnikowym”, grupa wróciła rok temu z albumem, który według samej zapowiedzi artystów, był płytą serwującą zmasowany polifoniczny atak na świadomość słuchacza, mającą rozbić utartą i bezrefleksyjną formułę odbiorczą. I tak „Labirynt Babel” w bezkompromisowych tekstach ,ukrytych znaczeniach ukazujących słabości współczesnego społeczeństwa, jednocześnie wprowadził słuchaczy w świat indywidualnych przeżyć oraz doświadczeń autora tekstów i lidera grupy – Bisza.

Po roku od odkrycia Labiryntu Babel słuchacze na pewno zdążyli odnaleźć w nim siebie. Zrobili to też artyści, którzy ograli się w tym czasie z trudnym materiałem nie tylko w klubach, ale i na największych wydarzeniach roku.

Piątkowy koncert będzie niepowtarzalną szansą odkrywania nie tylko kolejnych znaczeń w lirycznych, ale i drapieżnych tekstach z ostatniego legalu, ale i szansą usłyszenia starszych numerów grupy, być może w zupełnie nowej odsłonie. Artyści zapowiadają tego wieczoru specjalne niespodzianki. Czekamy więc na wspaniałą, niezwykle eneregtyczną muzyczno- intelektualną ucztę. Podczas live show B.O.K zaprezentuje się już tradycyjnie  w pełnym, ośmioosobowym, instrumentalnym składzie. Na scenie obok Bisza, Oera, Kaya, zobaczymy również DjPaulo (gramofony), Sylucha (skrzypce), Bartynę (gitara), Brombę (bass) i Pestkę (perkusja).

Kiedy: 16 października, godz. 20:00

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, Świętego Ducha 2, Gdańsk

Bilety: 35 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *