Paweł Małaszyński i spółka na rockowo

cochiseJuż w najbliższą niedzielę (24 listopada) w Kwadratowej wystąpi  białostocki zespół Cochise. Wokalista składu – znany polski aktor, Paweł Małaszyński udowadnia, że scena rockowa jest mu równie bliska, co teatralna. Efekt tej bliskości jest jeszcze lepszy, kiedy koledzy z zespołu tworzą klimatyczne tło, grając na basie, perkusji i gitarze.

Panowie z zespołu Cochise określają swoją muzykę jako połączenie metalu, rocka i grunge’u. Zespół funkcjonuje na polskiej scenie od 9 lat. Poza wspomnianym Pawłem Małaszyńskim, zespół tworzą Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja) i Wojtek Napora (gitara). W 2010 roku ukazał się pierwszy pełny album formacji, zatytułowany „Still Alive”. W połowie maja 2012 roku, Chochise oddali w ręce fanów kolejny krążek – „Back to beginning”. W międzyczasie ukazał się świetny cover Danzig’a w wykonaniu białostockiej ekipy – „Lick the blood off my hands”. W Gdańsku będziecie mogli wysłuchać utworów z obu płyt. Wierni fani z pewnością najbardziej liczą na koncertową prapremierę utworów z trzeciego albumu „118”, nad którym muzycy dopiero kończą pracować.

Jako support wystąpi gdyński zespół Mitra. Jest to siedmioosobowy skład, który wykonuje muzykę określaną jako fusion-rock. Brak w ich muzyce jakichkolwiek konwencji, bo członkowie zespołu postawili na połączenie rocka z folkiem inspirowanym muzyką bałkańską. Bogata sekcja dęta i akordeon z pewnością nie pozwolą Wam się nudzić podczas rozgrzewki przed występem Cochise.

Kiedy:  24 listopada (niedziela), godz. 20.00

Gdzie: AK PG Kwadratowa

Bilety: studenckie 20zł, normalne 30zł
Punkty sprzedaży:
-biuro klubu (Bratniak, pokój 211) od poniedziałku do piątku w godz. 10-15
-punkty sprzedaży Eventim (Empik, Media Markt, Saturn)

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *