Przez żołądek do serca, czyli „Smak curry”

smak curryJeżeli macie ochotę na film niczym hinduskie potrawy: pełen kolorów smaków i aromatów, koniecznie skorzystajcie z oferty DKF Miłość Blondynki. Podczas kolejnej odsłony Horyzontów Kina, 17 kwietnia czeka was moc wrażeń podczas seansu „Smak curry”.

Reżyser Ritesh Batra w produkcji „Smak curry” pokazał jak w skutek pomyłki mogą spleść się losy dwojga ludzi. Zaniedbywana w małżeństwie młoda Ila, aby ratować swoje małżeństwo kieruje się maksymą „przez żołądek do serca” i przesyła swojemu mężowi do biura koszyk z przyrządzoną przez siebie potrawą. Przesyłka trafia jednak omyłkowo w ręce innego mężczyzny. Tutaj zaczyna się przepełniona subtelnymi emocjami historia ludzi, którzy pragną, aby ich życie nabrało wyjątkowego smaku.

Film to fabularny debiut reżysera Ritesha Batry. Nietypowy romans rozgrywa się w głośnym Mumbaju. Ta fascynująca podróż nie przypomina obrazków rodem z roztańczonego, kolorowego Bollywood, ale ukazuje hinduską rzeczywistość podaną w wersji lekkostrawnej dla zagranicznego widza. Ten smakowity seans rozpoczyna się o godz. 18.30, a bilet kupicie za jedyne 5 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =