Dla zniecierpliwionych – rozgrzewka przed Ostródą!

1Na Ostróda Reggae Festival fani muszą czekać aż do sierpnia. Jednak Sfinks700 wychodzi temu naprzeciw i 19 kwietnia właśnie tam, w Sopocie, będzie można poczuć przedfestiwalową atmosferę z gigantyczną dawką energii w roli głównej. CDN zaprasza na ORF Promo Tour 2014!

Ostróda Reggae Festival Promo Tour 2014 to cykl koncertów organizowanych w ramach promocji corocznego największego festiwalu reggae w Polsce. Jako zachęta do wzięcia udziału w wydarzeniu, bądź próba zaspokojenia żądzy dla niecierpliwych, we Wrocławiu, Warszawie i Sopocie będzie można zaznajomić się z jamajskimi brzmieniami.

 W sobotę (19 kwietnia) w Sopocie, zastrzyk dopaminy zafunduje między innymi zespół Dub Pistols z Wielkiej Brytanii. Ich twórczość jest na tyle kreatywna, że nie da się ich w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Są kompozycją łączącą w sobie hip hop, ska, reggae i dub o klubowym zabarwieniu. Na festiwalu w Ostródzie wystąpili już w zeszłym roku, dlatego fanów tego zespołu poza klasykiem „Worshipping the Dollar” zapewne przyciągnie również materiał z niewydanego jeszcze albumu „White lines”.

Poza tym, ogień w Sfinksie rozpali także Raggafaya. Jest to polski zespół z Koszalina, który wygrał konkurs na festiwalu w Ostródzie w 2007 roku. Reprezentują oni reggae, ragga, dancehall i jamming, dlatego pewne jest, że będzie to solidna dawka energetycznej muzyki.

Trzecim artystą, który zaprezentuje się również tego wieczoru będzie Pandadread Sound System. Jest to trójmiejska ekipa, która „czerpie z tradycji muzyki jamajskiej, eksperymentując z jej współczesnymi, elektronicznymi wcieleniami”.

Pokaźna porcja energetycznych dźwięków i doskonała alternatywa dla osób, które z niecierpliwością czekają na sierpniowy festiwal!

2Start o godz. 20.00 w klubie Sfinks700 w Sopocie.

Bilety:

35 zł w przedsprzedaży

40 zł w dniu koncertu

Dostępne we wszystkich sklepach sieci EMPIK w Polsce, lub na stronach internetowych www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl

Dodatkowo, podczas trasy koncertowej ORF Promo Tour 2014 można będzie nabyć karnety na Ostróda Reggae Festiwal w promocyjnej cenie 110 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + sześć =