CDN na Instagramie!

Nowy rok dla wielu z nas jest czasem podejmowania wyzwań. Nie inaczej było tym razem w przypadku naszej redakcji. Zadecydowaliśmy, aby powrócić na bardzo popularnego aktualnie Instagrama i także za jego pośrednictwem informować was o nowościach w naszej gazecie.

7 stycznia br. wystartowaliśmy z Instagramem. Możecie znaleźć go pod nazwą @cdn.ug, albo klikając TUTAJ. Codziennie publikujemy na nim artykuły, które równolegle pojawiają się na stronie. Prowadzimy ankiety, zbieramy opinie, a wszystko po to, aby ulepszyć relację czytelnikami. Dzięki platformie możecie szybko zorientować się, jak bardzo różnorodny jest CDN. Bez wątpienia każdy znajdzie w nim materiały na temat, który go interesuje. Co więcej, często informujemy o sprawach organizacyjnych dotyczących Uniwersytetu Gdańskiego, gromadząc wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Dziękujemy wszystkim, którzy już do tej pory przyczynili się do budowania naszej społeczności, zostawiając nam „follow”. Wszystkich, którzy jeszcze nie słyszeli o naszym koncie, zachęcamy do dołączenia. Postaramy się Was nie zawieść. Do zobaczenia na Instagramie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =