Trudny Dzieciak w Zatoce Sztuki

Trudny Dzieciak ZatokaJuż w piątek (21 lutego) Zatoka Sztuki w Sopocie stanie się miejscem pełnym ilustracji, ale na… ubraniach! Pokaz najnowszej kolekcji Miłki Steciak, w ramach rocznego już projektu Trudny Dzieciak, będzie czymś, na co każdy powinien się skusić.

Profesjonalny pokaz ubrań, ale z udziałem nieprofesjonalnych modeli, a dokładniej z udziałem przyjaciół autorki zapowiada naprawdę świetne wydarzenie – ciekawe, niepretensjonalne i przyjemne! Trudny dzieciak to projekt Miłki, która wszystkie nadruki robi własnoręcznie, bezpośrednio na materiale, dzięki czemu każdy jej ciuch jest niepowtarzalny, a posiadacze jej twórczości stają się częścią sztuki mobilnej, częścią jej przenośnej galerii. Celem całej tej imprezy jest zebranie w jednym miejscu osób ze świata animacji, projektowania, fotografii, muzyki czy grafiki, ale przede wszystkim zebranie Was, ludzi, z kreatywnymi głowami i świetnym gustem. Oprócz ciuchów Miłki, natkniecie się również na pokaz tunik od Arti Farti oraz wystawę oryginalnych, „wesołych i wygodnych” nerek i toreb, uszytych przez Joankę – Z, czyli Asię Zygar, z którą pani Steciak współpracuje od początków swojej kariery. Na imprezie nie zabraknie atrakcji związanych z motywem cyrkowym, bo ta impreza to totalne porzucenie nudnych, sztywnych wystaw i pokazów mody, a zapoczątkowanie interakcji z odbiorcami i dobrej zabawy – po prostu Carnivale! Oczywiście po wystawie czeka na Was after party, na którym zagra stoner rockowy zespół Dzik. Dodatkowo, za resztę imprezy odpowiadać będzie trójmiejski Shadowplay!, rockowo-elektryczna mieszanka wybuchowa wraz z wyświetlanymi obrazami w tle,  to po prostu miód dla zmysłów publiczności.

Trudny Dzieciak21 lutego, Kryształowa Sala, Zatoka Sztuki, Sopot, godzina 21.00, wstęp bezpłatny (po godzinie 22, wstęp 5 pln). Po prostu przyjdź, zobacz i szerz tę mobilną sztukę, którą jest właśnie Trudny Dzieciak. Do zobaczenia!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/504713859641363/?fref=ts

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 6 =