Hip Hop Festival 3Miasto w B90!

Najwyższy czas na kolejną odsłonę powiewu świeżości w hip-hopowym wydaniu. Już 23 lutego w gdańskim klubie B90 odbędzie się czwarta trójmiejska edycja Fresh n Dope Hip Hop Festival. Nie możecie tego przegapić!

Dwa Sławy, Otsochodzi, Sarius, Adi Nowak, PlanBe, Jan-rapowanie, Guzior i Bonsoul (kolaboracja Bonsona z Soulpete’m) – to oni już w tę sobotę rozgrzeją gdański klub do czerwoności. Wspomniani artyści to dobrze znane w środowisku hip-hopowym osoby, których sukcesy można oceniać na skalę światową. To właśnie ich płyty bez trudu znajdziemy w muzycznych podsumowaniach minionych lat i to między innymi oni są aktualnie uznawani za czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej.

Twórczość każdego ze wspomnianych artystów jest na swój sposób oryginalna. Niektórzy czerpią inspirację z muzyki zza oceanu, inni wprowadzają autorskie innowacje do hip-hopu, zmieniając jego oblicze. Jeszcze inni eksperymentują muzycznie na każdym możliwym polu. Każdy z nich jednak to wyrazista i barwna postać, która na długo zapisze się na kartach historii polskiego hip-hopu. I to między innymi dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Imprezę poprowadzi znany, polski Youtuber „od spraw polskiego rapu” Yurkosky. Oficjalny before odbędzie się o 17.00, czyli cztery godziny przed pierwszym koncertem.

Gdzie: klub B90, ul. Elektryków, Gdańsk

Kiedy: 23 lutego 2019r. godz. 17.00

Bilety: od 79 zł do 99 zł. Do kupienia w: Gdańsk – Diamante Gdańsk, ul. Grunwaldzka 140 / Sopot – Prosto Shop Sopot, ul. Grunwaldzka 57 / Gdynia – Chrom Skateshop ul. Starowiejska 40F (pierwsze piętro), Chromsport Skateshop Gdańsk ul. Starowiejska 41 lub ONLINE tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + szesnaście =