Hip Hop Festival 3Miasto w B90!

Najwyższy czas na kolejną odsłonę powiewu świeżości w hip-hopowym wydaniu. Już 23 lutego w gdańskim klubie B90 odbędzie się czwarta trójmiejska edycja Fresh n Dope Hip Hop Festival. Nie możecie tego przegapić!

Dwa Sławy, Otsochodzi, Sarius, Adi Nowak, PlanBe, Jan-rapowanie, Guzior i Bonsoul (kolaboracja Bonsona z Soulpete’m) – to oni już w tę sobotę rozgrzeją gdański klub do czerwoności. Wspomniani artyści to dobrze znane w środowisku hip-hopowym osoby, których sukcesy można oceniać na skalę światową. To właśnie ich płyty bez trudu znajdziemy w muzycznych podsumowaniach minionych lat i to między innymi oni są aktualnie uznawani za czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej.

Twórczość każdego ze wspomnianych artystów jest na swój sposób oryginalna. Niektórzy czerpią inspirację z muzyki zza oceanu, inni wprowadzają autorskie innowacje do hip-hopu, zmieniając jego oblicze. Jeszcze inni eksperymentują muzycznie na każdym możliwym polu. Każdy z nich jednak to wyrazista i barwna postać, która na długo zapisze się na kartach historii polskiego hip-hopu. I to między innymi dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Imprezę poprowadzi znany, polski Youtuber „od spraw polskiego rapu” Yurkosky. Oficjalny before odbędzie się o 17.00, czyli cztery godziny przed pierwszym koncertem.

Gdzie: klub B90, ul. Elektryków, Gdańsk

Kiedy: 23 lutego 2019r. godz. 17.00

Bilety: od 79 zł do 99 zł. Do kupienia w: Gdańsk – Diamante Gdańsk, ul. Grunwaldzka 140 / Sopot – Prosto Shop Sopot, ul. Grunwaldzka 57 / Gdynia – Chrom Skateshop ul. Starowiejska 40F (pierwsze piętro), Chromsport Skateshop Gdańsk ul. Starowiejska 41 lub ONLINE tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *