Materia w Wydziale Remontowym

MateriaWydział Remontowy, na 31 stycznia przygotował niezwykle smakowity kąsek dla fanów mocnych brzmień. Przed gdańską publiką wystąpi metalowy tercet w postaci: Materii, Hold Back The Day, oraz Reshape. Radzimy szybko kupować bilety, ponieważ rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Reshape to zespół, który dopiero zaczyna swoją wielką karierę. Na początku 2013 roku ukazał się ich pierwszy singiel zatytułowany „Lights”. „Dreams, Hope, Happiness”, czyli debiutancka EP’ka zespołu ukazała się latem tego samego roku. Piątka młodych muzyków zawsze stara się z siebie dać jak najwięcej, zostawiając cząstkę siebie na scenie – zespół obiecuje, że tak będzie również w piątek.

Hold Back The Day to formacja z Gdyni, która wie, co znaczy prawdziwy hardcore. Występują od 2009 roku, a zdążyli dzielić scenę z takimi zespołami jak Schizma, My Riot, None, The Analogs, Lostbone, Made Of Hate. W 2011 roku zespół otwierał trzecią edycję Gdańskiego Tattoo Konwent. W Październiku 2011 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP’ka „Desperate Times”. Rok później do sieci trafił singiel „Confessions”. Zespół właśnie wydaje kolejny mini-album, którego premiera przewidziana jest na luty. Podczas koncertu w Wydziale Remontowym, fani z pewnością dostaną próbkę nowego materiału.

Gwiazdą wieczoru będzie Materia. O zespole, istniejącym od listopada 2007 roku, usłyszała cała Polska dzięki telewizyjnemu talent show Must Be The Music”. Formacja ze Szczecinka może pochwalić się również grą u boku takich supergwiazd jak Metallica, Slayer, Megadeth, Antrax, Dog Eat Dog, KAT czy Frontside. Zespół złożony z czwórki muzyków w swojej krótkiej karierze zdążył zagrać już między innymi na festiwalu w Jarocinie oraz dużej scenie Przystanku Woodstock. Materia to jeden najczęściej koncertujących zespołów, tylko w zeszłym roku zagrali prawie 80 koncertów w Polsce oraz Europie. Na swoim koncie jedną płytę zatytułowaną „Case of Noise” wydaną w 2013 roku. Zespół nie spoczął na laurach i już pracuje nad nowym materiałem. Z tego koncertu nikt nie wyjdzie obojętnie!

Kiedy: 31 grudnia (piątek)

Gdzie: WYDZIAŁ REMONTOWY, Plac Solidarności, Gdańsk

Start: 20.00

Bilety: 15/20 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =