Coma – chaos kontrolowany w Uchu

http://rozrywka.trojmiasto.pl/Coma-imp412897.html#fb_id:0,pozycja:68

Źródło: trójmiasto.pl

Coma po raz kolejny pojawi się w Trójmieście. Tym razem muzycy spotkają się z fanami w gdyńskim klubie Ucho już 13 grudnia. Niedzielne spotkanie będzie przepełnione rockowym brzmieniem i niesamowitą energią.

Zespół swój pierwszy album (pt. „Pierwsze Wyjście z Mroku”) wydał w 2004 roku, po sześciu latach współpracy. Ekipa łączy z powodzeniem takie gatunki muzyczne jak rock alternatywny, grounge i metal. Coma cieszy się dużym uznaniem w kraju o czym świadczy zdobycie m.in. siedmiu Fryderykówstatuetki Eska Music Awards. Muzycy mieli wyjątkową okazję zagrać przed takimi zespołami jak Linkin Park, Pearl Jam i Toolem. W 2013 roku grupa uczestniczyła w europejskiej trasie koncertowej zespołu Therion, co przyczyniło się do zdobycia jeszcze większej popularności. Natomiast ich światowy sukces powiązany jest z nagraniem płyt anglojęzycznych, które ukazały się poza granicami Polski.

Każdy występ Comy wiąże się z wypełnionymi po brzegi salami koncertowymi. Grupa znana jest ze wzbogacania swojego niesamowitego repertuaru o różne elementy widowiskowe, takie jak gra aktorska i poezja. Gdy do tego dodamy jeszcze charyzmatyczną osobowość i głos wokalisty – Piotra Roguckiego, da nam to niesamowicie wybuchową mieszankę.

Nie możecie tego przegapić!

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, Gdynia, ul. Św. Piotra 2

Kiedy: 13.12.2015r. (niedziela), godzina 20:00

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 53 zł (Eventim) / 60 zł (w dniu koncertu). Do kupienia w kasie klubu, punktach Eventimu (lub na ich stronie internetowej) i salonach Empik.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *