III Gdański Zumbathon

Plakat maraton zumbyJeżeli rozrywa Cię niespożyta energia i nie potrafisz usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż pięć minut, to zumba jest stworzona właśnie dla Ciebie. Jeśli przy tym nie masz jeszcze planów na najbliższą niedzielę (13 grudnia), to koniecznie wybierz się na trzygodzinny maraton taneczny.

Już po raz trzeci odbędzie się Zumbathon – Charytatywny Maraton Zumby Fitness, który poprowadzą licencjonowani instruktorzy. Tegoroczne wydarzenie będzie połączone ze zbiórką pieniędzy na rehabilitacje Filipa Jankowskiego. W 2004 roku został on porażony prądem, w skutek czego chłopiec choruje na niedowład spastyczny czterokończynowy. Niepełnosprawność ta sprawiła, że nie jest w stanie samodzielnie chodzić (może poruszać się wyłącznie w specjalistycznym wózku z pomocą innej osoby). Specjalistyczna opieka wiąże się niestety z dużymi nakładami finansowymi. Dlatego przed imprezą zostanie wystawiona puszka, do której uczestnicy będą mogli wrzucić dobrowolny datek.

Zumba jest tańcem nowoczesnym, który narodził się w Ameryce Południowej. Łączy on w sobie elementy latynoamerykańskie, fitness oraz aerobik. Dynamiczna choreografia jest mieszanką ruchów zaczerpniętych z hip-hopu, soca, samby, salsy, merenge, mambo, tańca brzucha, bollywood jak i również sztuk walki.

Dlatego jeśli masz ochotę naładować się pozytywną energią, a jednocześnie komuś pomóc, to nie może Cię tam zabraknąć!

Kiedy: 13 grudnia (niedziela), godz. 17.00-20.00

Gdzie: Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61, Gdańsk

Wstęp: Dobrowolny datek na rehabilitację Filipa Jankowskiego

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =