Percival Schuttenbach w Wydziale Remontowym!

percival Niewiasty, szykujcie giezła, wojowie przywdziewajcie kolczugi! Już w sobotę (17.10) w Wydziale Remontowym wystąpi grupa Percival Schuttenbach – niekwestionowani prekursorzy polskiej muzyki folk-metalowej. Charyzmatyczny sekstet sprawi, że zapomnicie o bożym świecie, przenosząc się w krainę ciężkich, słowiańskich brzmień.

Percival Schuttenbach to grupa sześciu muzyków, pasjonujących się kulturą i mitologią słowiańską oraz wikińską. To także szóstka wirtuozów, kochających mocarne, metalowe riffy, a co za tym idzie, motto „long live rock n’ roll” nie jest im obce. Jednak co najważniejsze, członkowie zespołu potrafią połączyć obie te fascynacje, przeobrażając je w dźwięki, które podnoszą z ławy nawet najoporniejszych wojowników. Ten wręcz unikatowy na polskiej scenie metalowej skład tworzą: Mikołaj Rybacki, Katarzyna Bromirska , Joanna Lacher, Christina Bogdanova, Marcin Frąckowiak , Andrzej Mikityn.

Percival Schuttenbach nie jest jednak jedyną inicjatywą muzyków. Ich kolejnym projektem – równie popularnym co folkowo-metalowe granie – jest wczesnośredniowieczny Percival (bez udziału Andrzeja Mikityna).  Działalność tego konceptu zaowocowała m.in. stworzeniem soundtracku do gry „Wiedźmin III. Dziki Gon”. Utwory zachwyciły nie tylko wytrawnych graczy, ekscytujących się przygodami białowłosego Geralta z Rivii, ale i fanów muzyki dawnej, oraz entuzjastów wcześniejszych dokonań składu. Co więcej, Percival zapewnia oprawę muzyczna tak spektakularnych wydarzeń, jak na przykład Festiwal Słowian i Wikingów na Wolinie.

Sobotni wieczór w Wydziale Remontowym stanie się iście jarlowską ucztą. Zapewniamy, że utwory Percivala Schuttenbacha staną się waszym muzycznym przeznaczeniem, a widok pięknych pań wprawi w zachwyt i osłupienie. Droga publiczności, szykujcie topory i miecze – tego folkowo-metalowego święta nie można bowiem przegapić!

CDN zaprasza. Sława!

Gdzie: Wydział Remontowy

Kiedy: 17.10, 20.00

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży (dostępne w klubie)/40 zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *