Tribute to Linkin Park w Wydziale Remontowym

Tribute to Linkin Park Wydział Remontowy nie zwalnia tempa! Tym razem będziemy bawić się przy coverowych przebojach grupy, której charakterystycznego wokalu użycza Chester Bennington. Już dziś zadbajcie o kilka wolnych godzin w pierwszy dzień weekendu, bo piątkowy wieczór (15.05) należeć będzie do Tribute to Linkin Park!

Linkin Park to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych  składów globu, łączący muzykę nu metalową i rapcore’ową, doprawiając ją odrobiną alternatywnego brzmienia. Panowie z LP czerpią inspiracje z wielu nurtów rocka, stąd też w ich brzmieniu nie brak innowacyjnych rozwiązań. Takie odważne posunięcia muzyczne zapewniły zespołowi niesłabnącą popularność – już od momentu wydania drugiej płyty Meteora w 2003 roku utwory kapeli windowały na najwyższe miejsca list przebojów. Z najbardziej znanych należy wymienić chociażby „Numb/Encore”–  nagrany we współpracy z Jayem Z, który stał się niekwestionowanym hitem – czy „In The End” oraz  „What I’ve Done”.

Jeśli macie ochotę usłyszeć te, nieśmiertelne już, kawałki, już w piątek zapraszamy do Wydziału Remontowego na Tribute to Linkin Park. O odpowiednią aranżację muzyczną i zapewnienie iście koncertowej atmosfery zadbają: Rafał Stefanowski – wokal, Gonz Mykofsky – MC, Marcin “Ananas” Michna – MC, Dariusz “Felek” Feluś – gitara, fx, Adam “Tofik” Wołoszczuk – bass, fx, Marcin “Kotar” Kotarbiński – perkusja.

Przygotujcie się na prawdziwe energetyczne uderzenie! Muzycy nie oszczędzą nikogo, powodując palpitacje serca całej widowni, zgromadzonej w klubie przy Stoczni. Fani Linkin Park – ZAPRASZAMY!

Kiedy: 15.05, godz. 21:00

Gdzie: Wydział Remontowy, Doki 1, Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + sześć =