Swing z Abelardem Gizą

swing abelard gizaJeśli kabaret LIMO i jego produkcje nie są Wam obce, a ich humor powala Was na łopatki, przygotowaliśmy idealną propozycję. W najbliższy czwartek (28 listopada) będziecie mieli okazję obejrzeć kinowy film wyreżyserowany i obsadzony właśnie przez nich. „Swing” Abelarda Gizy jest nietuzinkowy, ponieważ zawiera elementy kabaretu, sitcomu i teatru.

Marek, dowiedziawszy się kim są swingersi i czym jest seks grupowy, postanawia nieco urozmaicić swoje życie erotyczne z Lucyną, wykorzystując nowo poznane pomysły. Nie chcąc wyjść na erotomana, namawia na to także swoich przyjaciół, co oczywiście przysparza mu niezłych problemów, a widzom – niezły ubaw. Wydaje się, że to mission impossible w świecie partnerstwa i seksu, ale czy tak naprawdę jest? Zarezerwuj sobie czas 28 listopada o godzinie 17 i po prostu sprawdź czy Markowi się udało.

Emocji na pewno będzie pod dostatkiem, ponieważ po pokazie filmu, będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu z twórcami. Produkcja ta, mimo, że niskobudżetowa, jest pełna humoru, żartów i tak rzadkiej w dzisiejszych czasach szczerości.

Dodatkową i bardzo miłą informacją jest, że wstęp na całe wydarzenie jest wolny.

Serdecznie zapraszamy Was w czwartek do auli  1.43 Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Reżyseria: Abelard Giza

Scenariusz: Abelard Giza

Zdjęcia: Marcin Brach, Michał Giorew

Obsada: Kacper Ruciński, Ewa Błachnio, Szymon Jachimek, Julia Kamińska, Karolina Wróbel

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.swingfilm.pl

Polecamy!

Komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − jedenaście =