Tłuszcz, seks i depresja, czyli Celebryci

celebryci plakatACK Alternator 27 listopada zaprasza na pełen inteligentnego humoru występ pt. „Jeśli cię nie śmieszy, to wyjedź za granicę” wykonywany przez zespół Celebryci. Stand up team. Na spektaklu można będzie dowiedzieć się czy kot i jego futro mogą odbierać ochotę na seks oraz o podejrzanym związku faszyzmu z nadwagą i otyłością.

Jeżeli nudzi Cię tradycyjny humor, a masz ochotę na coś obrazoburczego i groteskowego, to ten występ na pewno Ci się spodoba. W najbliższy piątek o godzinie 18.00 przyjdź do auli 1.43 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Dodatkowo, jeśli odczuwasz jesienną depresję, Stand up team na pewno pokaże Ci wiele sposobów jak wyzbyć się depresyjnych myśli, które zabijają. Sami autorzy twierdzą, że o „Celebrytach” jest teraz głośno – przyjdź, zobacz i przekonaj się!

Występują: Joanna Wróbel, Mariusz Więcek, Michał „Zombie” Kowalewski

Scenariusz: Joanna Wróbel, Mariusz Więcek, Michał „Zombie” Kowalewski, Jerzy Wójcicki

Wstęp: 5zł bilet ulgowy, 10zł bilet normalny. Do kupienia przed stand up’em.

Polecamy!