Fisz Emade Tworzywo w Uchu

Fisz Emade Tworzywo

Ostatnim razem Fisz pojawił się w gdyńskim Uchu w lutym tego roku koncertując ze swą formacją Kim Nowak. Teraz powraca do tego miejsca z projektem Fisz Emade Tworzywo promując „Mamuta”, którego premiera zaplanowana jest na 6 listopada. Dwa dni później, w sobotę, zapraszamy wszystkich fanów twórczości braci Waglewskich na koncert, który będzie okazją do posłuchania nowego materiału, jak i do przypomnienia sobie starszych kawałków projektu.

Fisz wespół z Emade przypomnieli o sobie płytą „Zwierzę bez nogi” wydaną w listopadzie 2011 roku. Po trzech latach wracają z premierowym materiałem – krążkiem zatytułowanym „Mamut” – tym razem pod szyldem Fisz Emade Tworzywo. Projekt ten znany jest z muzycznych eksperymentów. Umiejętnie miesza ze sobą różne muzyczne style. Skupia się przy tym, by na każdym kolejnym wydawnictwie nie zabrakło wysokiej jakości i zaangażowania.

Z pewnością tychże składników nie zabraknie na „Mamucie”. Sami muzycy twierdzą, że będzie to ich najbardziej melodyjna płyta. Oprócz tak charakterystycznego dla braci Waglewskich hip-hopu nie zabraknie intrygujących duetów z Kasią Nosowską, ale też z Justyną Święs z zespołu The Dumplings, który solidnie namieszał w rodzimym przemyśle muzycznym. Jeżeli dodamy do tego współpracę z kwartetem smyczkowym oraz chórem Ensemble Terrible, uzyskamy wysmakowaną mieszankę dźwięków.

Jeżeli chcecie skosztować owej mieszanki, ale też usłyszeć nieco starsze kawałki projektu Fisz Emade Tworzywo, udajcie się do gdyńskiego Ucha w sobotę (8 listopada). Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 zł. Kupując wejściówki w sieci Eventim zapłacicie 43 zł, a Ci, którzy zdecydują się na zakup biletów w dniu koncertu muszą liczyć się z kosztem pięciu dyszek.

Bilety dostępne w Uchu (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salonie Muzycznym PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), sklepie Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lendziona 17, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), oraz sieci Eventim.

START: 8 listopada (sobota), godz. 20.00

MIEJSCE: Klub Muzyczny Ucho, Gdynia, ul. Św. Piotra 2

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 3 =