Konferencja Aim. Act. Achieve.

10330387_728828503834291_1756390529077707373_nPrzez głowę każdego studenta przeszła przynajmniej raz myśl: „Co będę robił po studiach? Czy znajdę pracę?”, dlatego dzięki temu wydarzeniu (29 maja, czwartek) będziecie mogli bez żadnego problemu odpowiedzieć na te pytania! Konferencja Aim. Act. Achieve – już sama nazwa zachęca do wzięcia udziału, nieprawdaż?

Na konferencji, organizowanej przez Organizację Studencką AIESEC, znajdziecie wiele obszarów z różnych dziedzin, m. in. marketingu, HR czy finansów. W programie są przewidziane warsztaty i panele dyskusyjne, podczas których będziecie mogli porozmawiać z pracownikami ogromnych firm, a być może z Waszymi przyszłymi pracodawcami… Dodatkowo, cała konferencja jest całkowicie bezpłatna, a każdy gość otrzyma certyfikat ukończonego szkolenia. Wszelkie warsztaty prowadzone będę przez przedstawicieli największych firm w Trójmieście, dzięki czemu każdy z Was może zaplanować swoją karierę nie tylko na wakacje, np. znaleźć dla siebie najlepszą opcję stażu wakacyjnego, ale także na całe życie! Masz szansę poznać konkretne firmy, którymi zawsze się interesowałeś, poszerzać wiedzę w różnych dziedzinach i upewnić się czy Twoje CV to idealne dzieło sztuki.

Gi Group –Partner Strategiczny konferencji jest jedną z wiodących na świecie firm rekrutacyjnych, dostarczającą zaawansowane rozwiązania dedykowane rozwojowi rynku pracy. Firma prowadzi warsztaty „Dzisiaj absolwent, jutro profesjonalista. Rynek BPO/SSC w Trójmieście.

Takie wydarzenie to rzadkość, z której trzeba zaczerpnąć jak najwięcej doświadczenia i wykorzystywać w życiu po studiach. Pamiętaj, aby wziąć udział w konferencji, należy wcześniej zapisać się – zapisy zaczynają się 19 maja (poniedziałek) i będą trwały do 28 maja. W tej sprawie zaglądajcie na stronę internetową: http://aiesec.pl/gdansk/.

Jest to świetna okazja do spędzenia 29 maja (czwartek) w tak praktyczny i przyjemny sposób. Zaglądajcie na wydarzenie konferencji na facebooku, ponieważ będziecie tam mogli dowiedzieć się o firmach, które będą brały udział w biznesowej konferencji na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Po prostu celuj, działaj i osiągaj!

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1424980061097931/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × dwa =