Sfinks z jajami prezentuje: POL_ON

polonW Świąteczną Niedzielę zwykle najadamy się do syta, ale koniecznie zostawcie całkiem sporo miejsca na wielkanocną Bułkę Paryss’ką. Tym razem w Sfinksie 700 zagości jeden z najbardziej uznanych duetów producenckich POL_ON.

Ten niezwykle rozpoznawalny na scenie muzyki elektronicznej duet tworzą Kacper Bogacz i Michał Piotrowski. Pierwszy z artystów jest utalentowanym muzykiem jazzowym oraz dał się poznać jako producent biorący udział w projekcie Pan K vs. Piroman, skupiającym się na live actach. Drugi z kolei ma na swoim koncie wiele zorganizowanych imprez i festiwali, produkował muzykę oraz działał jako DJ.

Panowie grają razem od 2007 roku, a ich współpraca rozpoczęła się od występowania na tych samych imprezach. Okazało się, że artyści mają podobną wizję tworzenia muzyki, więc już dwa lata później ukazała się ich debiutancka  EPka nagrana w wytwórni  Channels Records. POL_ON stworzyli własną interpretację kawałków Spirit Catchera, Roberta Rodrigueza, Dirt Crew, Andreasa Saaga czy Chmara Winter. Obecnie duet w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem własnej wizji deep house’u. Nie sposób nie wspomnieć o sukcesach jakie odnoszą na całym świecie. Do tej pory Kacper i Michał zagrali na tak cenionych eventach zagranicznych jak Zoo Project na Ibizie oraz Goa Project w Madrycie.

Choć POL_ON nieustannie podróżują ze swoją muzyką to tym razem zagrają dla was już 20 kwietnia w sopockim klubie Sfinks 700. Wejście na imprezę już od godz. 22.00. Do godz. 23 za bilety zapłacimy 10 zł, później 15 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *