Sfinks z jajami prezentuje: POL_ON

polonW Świąteczną Niedzielę zwykle najadamy się do syta, ale koniecznie zostawcie całkiem sporo miejsca na wielkanocną Bułkę Paryss’ką. Tym razem w Sfinksie 700 zagości jeden z najbardziej uznanych duetów producenckich POL_ON.

Ten niezwykle rozpoznawalny na scenie muzyki elektronicznej duet tworzą Kacper Bogacz i Michał Piotrowski. Pierwszy z artystów jest utalentowanym muzykiem jazzowym oraz dał się poznać jako producent biorący udział w projekcie Pan K vs. Piroman, skupiającym się na live actach. Drugi z kolei ma na swoim koncie wiele zorganizowanych imprez i festiwali, produkował muzykę oraz działał jako DJ.

Panowie grają razem od 2007 roku, a ich współpraca rozpoczęła się od występowania na tych samych imprezach. Okazało się, że artyści mają podobną wizję tworzenia muzyki, więc już dwa lata później ukazała się ich debiutancka  EPka nagrana w wytwórni  Channels Records. POL_ON stworzyli własną interpretację kawałków Spirit Catchera, Roberta Rodrigueza, Dirt Crew, Andreasa Saaga czy Chmara Winter. Obecnie duet w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem własnej wizji deep house’u. Nie sposób nie wspomnieć o sukcesach jakie odnoszą na całym świecie. Do tej pory Kacper i Michał zagrali na tak cenionych eventach zagranicznych jak Zoo Project na Ibizie oraz Goa Project w Madrycie.

Choć POL_ON nieustannie podróżują ze swoją muzyką to tym razem zagrają dla was już 20 kwietnia w sopockim klubie Sfinks 700. Wejście na imprezę już od godz. 22.00. Do godz. 23 za bilety zapłacimy 10 zł, później 15 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 5 =