Lady Pank akustycznie w Filharmonii Bałtyckiej

Lady Pank Akustycznie Filharmonia BałtyckaMają ponad 30 lat pięknej kariery za sobą, a ich muzyka nadal zachwyca i powoduje dreszczyk emocji u niejednego słuchacza. Sobotni (12 kwietnia) akustyczny koncert Lady Pank w gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej będzie okazją, żeby cudownie spędzić wieczór. Już biegniesz po bilet?

Nawet laik polskiej muzyki rockowej rozpozna kawałki zespołu Lady Pank, zrobiły one furorę na polskich listach przebojów, stały się hitami i nie nudzą się… nigdy! Czytając tę zapowiedź, na pewno jesteście w stanie zaśpiewać od zaraz, bez żadnej pomocy, piosenki takie jak: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz” czy „Zostawcie Titanica” oraz wiele, wiele innych. Lady Pank to po prostu klasyk, którego się słucha i świetnie się przy tym bawi. Tym razem zespół przywita Gdańsk akustycznie, „bardzo naturalnie i ekskluzywnie”, specjalnie z myślą o swoich fanach. Kameralnie, blisko słuchaczy, tylko muzyka, Wy i nic więcej…

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem biletu, to już nie musicie, bo taka akustyczna trasa koncertowa szybko się nie powtórzy, więc okazja jest tylko jedna! Szybko kupuj i bilet i spędź niesamowity czas w sobotę wraz z Lady Pank, w Filharmonii Bałtyckiej o godzinie 19.30.

Bilety kupisz tutaj: https://www.bilety24.pl/events/view/id/9609/Lady_Pank_akustycznie

Oficjalna strona zespołu: http://www.lady-pank.com.pl/#/start

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/261999943975494/?source=1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *