Z Dominiką Kulczyk na ty

Kulczyk FoundationJuż w czwartek (10 kwietnia) na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się spotkanie „Z Dominiką Kulczyk na ty”.

Dyrektorem wykonawczym firmy Kulczyk Investments został jej brat – Sebastian. Ale Dominika Kulczyk już lata wcześniej znalazła swoją własną drogę w życiu – wraz z Jackiem Santorskim założyła grupę firm doradczych Values. Drugą częścią jej działalności jest fundacja Kulczyk Foundation, także założona przez Dominikę.

Fundacja realizuje projekty w Afryce, Ameryce Środkowej, Azji oraz Europie. Od niedawna działaniom fundacji towarzyszy kamera telewizji TVN w ramach programu „Efekt Domina”.

Spotkanie ma mieć formę otwartej dyskusji oraz prezentacji działań fundacji. Nie zabraknie także informacji dla wszystkich, którzy na poważnie myślą o działalności charytatywnej i chcą dowiedzieć się, jak mogą pomóc innym ludziom na świecie.

Miejsce: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, Aula S207

Data: 10.04.2014 (czwartek)