(Kult)owy koncert w Filharmonii Bałtyckiej

kultW przyszłym tygodniu gdańska Filharmonia Bałtycka powita KULTowych gości. Uderzą oni bałtycką scenę z ogromną energią i to, dosłownie, bo podwójnie. Zagrają dla Was dwa dni z rzędu – środa (26 marca) oraz czwartek (27 marca).

O zespole Kult można by napisać eseje… Ich muzyka to swego rodzaju esencja, którą każdy zna i poznać powinien. Marcowa trasa koncertowa „Kult Unplugged” jest wyjątkowa – ostatni raz w wersji akustycznej zespół koncertował  22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, gdzie ich koncert został nagrany dla telewizji MTV (MTV Unplugged) i został wydany na płycie, która sprzedała się w tak ogromnej ilości, że album uzyskał status „Diamentowej Płyty”. Kult po tak długim czasie postanowił zrobić przyjemność swoim fanom i ponownie zorganizować trasę koncertową w naszym kraju. Na koncercie będzie można usłyszeć najbardziej znane kawałki zespołu w oryginalnych aranżacjach, dzięki czemu środowo-czwartkowe spotkanie będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapytajcie każdego, kto miał okazję być ich koncercie, w jaką niesamowitą, muzyczną podróż zabiera nas Kult i jego kultowa muzyka.

O czym tu więcej pisać? To po prostu Kult. Nie zastanawiaj się, po prostu wstań ze swej kanapy i pędź na koncert. W dniach 26 i 27 marca Filharmonia Bałtycka stanie się miejscem pełnym muzycznych wspomnień. Nie czekaj, kup bilet i do zobaczenia o 19.00!

Bilety w cenie: 90 zł/110 zł/130 zł

Sprzedaż biletów: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/598572803525801/?fref=ts

Oficjalna strona: http://kult.art.pl/koncerty/43333333333

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *