Bezpłatny spacer po stoczni z przewodnikiem

Pixabay.com

Historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Gdańska możesz poznać podczas bezpłatnego spaceru z przewodnikiem. Oferta trwa od soboty 13 lutego do niedzieli 28 marca 2021 roku. Wycieczki odbywają się w każdą sobotę i niedzielę.

Do 28 marca br. można udać się na spacer po stoczni z przewodnikiem. Do zwiedzania przybliżającego historię najstarszej części dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina, Szlaku Stoczni Cesarskiej, zapraszają Morska Fundacja Historyczna i Stocznia Cesarska Development.

Spacer po historycznym szlaku prowadzą profesjonalni przewodnicy z Morskiej Fundacji Historycznej. Oferta trwa od soboty 13 lutego do niedzieli 28 marca 2021 roku. Wycieczki (po 60 minut każda) odbywają się w soboty i niedziele o pełnych godzinach: 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00. Na początku zwiedzania każda grupa otrzymuje materiały edukacyjne.

Miejsce rozpoczęcia: plac przed wejściem do budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej, Gdańsk ul. bł. ks. J. Popiełuszki 6.

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych i rodzin. Liczba miejsc na każdy termin jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu organizatora – czytamy na stronie Morskiej Fundacji Historycznej.

Kontakt z organizatorem i rezerwacja grup pod numerem 605 871 609. Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://mfh-gdansk.pl/szlak-stoczni-cesarskiej-zwiedzanie-z-przewodnikiem/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *