Kobiece Hece w sopockim Sfinksie

kobiece heceZbliża się babska sobota (8 marca) w klubie Sfinks 700 czyli 5. edycja sopockich targów mody – Kobiece hece. Wiosna tuż tuż, a więc warto pomyśleć o modowych porządkach w szafie i zrobić miejsce na nowe zdobycze.

Zasada jest taka sama jak podczas innych edycji przynosimy swoje spodnie, spodenki, legginsy, sukienki, spódniczki, bluzy, bluzki, torebki, paski, chusty, buty, biżuterie, czapki i wszystko inne co może jeszcze komuś posłużyć, a nam już nie pasuje. Rzeczy sprzedajemy w cenach 1-15 zł. Jak również kupujemy bez umiaru.

Oprócz tego pojawią się również stoiska sklepów. Będzie można zaszaleć na wyprzedaży sklepu Vintage Inn, który w swojej ofercie ma wiele wyjątkowych jak i markowych ubrań, dodatków w stylu vintage w przystępnych cenach. Po raz pierwszy również, pojawi się stoisko Salonu Muzycznego Puls, dzięki czemu możecie poszerzyć waszą kolekcję winyli czy też płyt cd.

Dodatkową atrakcją w przerwach zakupowego szaleństwa, będzie wystawa ilustracji PORYSUNKI Magdaleny Danaj – która specjalnie dla Kobiecych Hec zaprojektowała plakat promocyjny. Jak i również można będzie podziwiać „KOLEŻANKI” – czyli pokaz fotografii Anny Marii Binieckiej. Organizatorki zadbały również o profesjonalny catering, który przygotuje restauracja Tupot Mew. O wyjątkową aurę muzyczną zadbają znani z poprzednich edycji PARYSS, 2%, TWEEN, SONARSSON.

porysunki

porysunki

Ponadto pojawią się jeszcze inne atrakcje, ale aby je poznać należy po prostu przyjść. Jak mówi jedna z organizatorek – Ta edycja będzie przypominała jedną z pierwszych, pojawi się więcej wystawców niż sklepów – co pozwoli stworzyć bardziej wyjątkową atmosferę.

Kobiece Hece odbywają się w ramach imprezy WOMEN IN ART od godz. 13 do 18. A po zakupach na godzinę 20.00 warto przyjść na koncert IZES. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/291987954283776/.

ZASADY UCZESTNICTWA:

UBRANIA W CENACH 1-15 zł

SKLEPY WG SWOICH CEN

SKŁADKOWE: SPRZEDAJĄCE – 15 zł

SKLEPY – 25 zł

WIESZAK(ilość ograniczona) – 5 zł

KUPUJĄCE – FREE

ZAPISY: KOBIECEHECE@GMAIL.COM

WPISOWE WPŁACAMY NA NR KONTA:

BOS BANK 40154010982009915083660002

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *