Kobiety górą!

Trampki2Jak to jest, podążać wyłącznie za marzeniami i nie bać się przyszłości? Praca i kariera to jedyny sposób na życie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Wam osoby, które zwiedziły różne zakątki świata. Nie będą to mężczyźni, którzy zdominowali „rynek” podróżniczy, lecz kobiety, które bez większych problemów poradziły sobie samotnie podróżując, łamiąc przy okazji stereotypy. 28 lutego startują Spotkania Podróżujących Kobiet.

Trampki – I Spotkania Podróżujących Kobiet to pierwsze tego typu spotkania w Polsce, ponieważ na festiwalu, wyjątkowo będą królować kobiety. Wydarzenie trwać będzie od 28 lutego (od godziny 17) do 1 marca w Wojewódzkiej Miejskiej Bibliotece Publicznej Filii w Gdańsku (ul. Mariacka 42) oraz w Kawiarni Filmowej W Starym Kadrze (ul. Grobla 1 ¾).

Na spotkaniu zaproszone podróżniczki będą dzielić się wrażeniami i przeżyciami ze swoich wypraw. Będzie mowa między innymi o  podróży z dzieckiem, o tym jak wygląda podróż kobiety po czterdziestce, a także o wyprawie w formie wolontariatu. Goście będą radzić jak zorganizować wielką podróż, tak aby była ona bezpieczna i móc śmiało przyznać, że tego rodzaju przygoda jest dla każdego. Prelegentki wspomną również o tym jak zwalczyć strach i zmienić nastawienie do życia. Ideą TRAMPEK jest „poznawanie świata i samej siebie, przełamywanie schematów, barier prezentując świat oczami kobiet”.  Hasło przewodnie: jeżeli czegoś bardzo chcesz, to wszystko jest możliwe!

Organizatorami tego wydarzenia są: Anita Demianowicz – główna pomysłodawczyni, B*Anita – blog o podróżach (www.banita.travel.pl), Anita Witkowska – współorganizatorka

Każdy dzień zakończony jest projekcją filmu, na który obowiązują zapisy.  Na pozostałe spotkania WSTĘP WOLNY.

Więcej informacji na temat harmonogramu spotkania znajdziecie na: trampki.travel.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − jedenaście =