„Królowa denshola” wystąpi w Sopocie

marika akust. plakatKobiecy rodzynek w polskim środowisku muzyki reggae i dancehallu pojawi się już 9 marca w sopockim Pick&Rollu. Marika, bo o niej mowa, zagra nietypowy akustyczny koncert, polecany szczególnie fanom jej lirycznej odsłony.

Marika jest znana z energetycznej i mocno bujającej muzyki, którą tworzy. Sama jest fanką brzmień karaibskich i ostrej babskiej nawijki, miłośniczką hybryd dancehallowo-soulowo-funkowo-hiphopowych i to wszystko jest słyszalne na jej albumach studyjnych, a także podczas koncertów na żywo. Tym razem jednak fani będą mogli ją usłyszeć w delikatnych, akustycznych aranżacjach, znanych z live session, zarejestrowanej w radio Chilli ZET. Sopocki koncert odbędzie się w bardzo kameralnej atmosferze, przy publiczności liczącej około 200 osób, co jeszcze bardziej podkreśla nietypowy charakter tego wydarzenia.
„Spokomariola” ostatnio jest kojarzona jako jedna z prowadzących program muzyczny w Telewizji Polskiej, jednak swoją karierę rozpoczynała już 12 lat temu. Była wtedy wokalistką soundsystemu Bass Medium Trinity. Później miała przygodę z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie wystąpiła w projekcie „12 ławek”.  Jej solowa kariera ruszyła z kopyta w 2008 r. po wydaniu albumu „Plenty”, za który zgarnęła kilka nominacji do Fryderyków. Jednak Marice, posiadającej nieskończone pokłady energii, sam proces tworzenia muzyki nie wystarczał. Dlatego też postanowiła sprawdzić się w charakterze dziennikarki radiowej. Najpierw poprowadziła audycję „Nie tylko reggae” w Polskim Radiu Euro (obecnie Czwórka – przyp. red.), później przeszła do Roxy (obecnie Rock Radio – przyp. Red.), gdzie „sprzedawała” muzyczne „Towary Kolonialne”.


Liczba biletów na sopocki koncert jest limitowana, dlatego musicie się spieszyć! Pierwsza pula biletów jest w cenie 30 złotych (w przedsprzedaży od 24 lutego), natomiast w dniu koncertu będą kosztować 40 złotych.

Bilety można nabyć:
W Biurze Obsługi Klienta – Aquapark Sopot, ul. Zamkowa Góra 3-5,
a także w Pizzerii 5 Five. Sopot, ul. Bohaterów Monte Casino 35/8 (wejście koło Wedla).
Jako support wystąpi gdyńska formacja Green Slope z Gdyni.
Start: godzina 20.00.
Impreza odbędzie się w ramach cyklu Przesłuchania.

 

plakat: https://www.facebook.com/kwiatkowskamaluje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *