Po Fismollu czas na Kari

kari1Jesienią ubiegłego roku na scenie gdyńskiego Ucha znakomicie zaprezentował się Fismoll. Teraz dokładnie w tym samym miejscu pojawi się kolejna przedstawicielka wytwórni Nextpop Songwriters Label – Kari. Koncert już w piątek 28 lutego.

Kari Amirian zadebiutowała w 2011 roku albumem zatytułowanym „Daddy Says I’m Special”. Krążek został wydany nakładem wytwórni Nextpop Songwriters Label, z której pochodzą tacy artyści jak: Fismoll czy zespół Bokka. Debiutancki album Kari szybko okrzyknięto jednym z najciekawszych wydarzeń na polskim rynku muzycznym. Artystka została nominowana do prestiżowej nagrody Fryderyk w kategorii: Debiut Roku. Kari wystąpiła również na najważniejszych letnich festiwalach np. Heineken Opener w Gdyni czy Męskie Granie pod przewodnictwem Katarzyny Nosowskiej. Płytę promował utwór pt. „Jump Into My Heart And Stay”.

Koncert w gdyńskim Uchu jest pokłosiem wydanego w grudniu 2013 roku albumu zatytułowanego „Wounds and Bruises”. Drugi album Kari to krok w kierunku światowego brzmienia. Za kształt płyty jest odpowiedzialny brytyjski producent John Headley. Na krążku znalazło się dziewięć kompozycji, a wśród nich singiel pt. „Hurry Up”, który można było usłyszeć już na poprzednich występach wokalistki. Piątkowy koncert to zdecydowania propozycja dla fanów muzyki o rodowodzie skandynawskim.

Miejsce: Klub Ucho, Gdynia

Start: 20.00

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × trzy =