Legendarne elektroniczne brzmienie

matt blackLegenda remiksu i vj-ingu Coldcut/Matt Black pojawi się w czwartek 27 lutego w klubie Sfinks 700. Nie możecie tego przegapić!

Legendary Beats to druga edycja cyklu przedstawiającego mistrzów sceny elektronicznej, którzy w znaczącym stopniu wpłynęli na rozwój poszczególnych stylów a w rezultacie samej muzyki. Występ założyciela i właściciela kultowej wytwórni Ninja Tune, zwanego ojcem sampligu oraz setów audiowizualnych Matta Blacka to nie lada wydarzenie dla wszystkich miłośników elektronicznego brzmienia.

Podczas imprezy przedstawione zostaną wszystkie lata kariery Coldcut, usłyszycie najbardziej znane przeboje, a także kawałki z płyty, która jeszcze jest na etapie tworzenia. Artysta może poszczycić się zdobywaniem coraz to nowych nagród i wyróżnień, a o muzyce tworzonej przez niego mówi się, że dała kulturze klubowej tożsamość. Lista utworów Coldcut jest bardzo długa, a kawałki posiadające klipy to, m.in. „Revolution 2008”, „Timber”, czy „MoreBeats and Pieces”.

Oprócz gwiazdy wieczoru zagrają dla was także Rhytm Baboon, HOAX, Dj Zayu oraz Odme. Bilety na wydarzenie wynoszą od 35 do 40 zł. Impreza startuje o 22.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =