Queen Machine w Polsce

Już w drugi dzień marca na gdyńskiej arenie zagra jeden z najbardziej znanych europejskich „tribute bandów”, czyli „Queen Machine”.


Kapela ta to prawdziwa „rockowa perełka” o światowej sławie, która z ogromną siłą wciąga swoich słuchaczy w świat gigantów XX wieku, czyli zespołu „Queen”. Od momentu powstania w 2008 roku zebrali oni ogromną rzeszę fanów i zostali okrzyknięci jednym z najlepszych „tribute bandów” oraz jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii.

Po festiwalach w Szwecji, Norwegii, Niemczech czy USA, w końcu nadszedł czas na Polskę. Na arenie w Gdyni zagrają oni najbardziej znane i uwielbiane przez wszystkich utwory. Wcielając się w postać Freddiego Mercury’ego, gitarzysty Briana Maya, basisty Johna Deacona i perkusisty Rogera Taylora, oddadzą ich wyjątkową energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę.

Każdy z koncertów „Queen Machine” to wielkie show, porywające w rytm rockowych hitów takich jak „I want to break free”. Dodatkowo oddające hołd legendzie Freddiego Mercury’ego i jego zespołu, za sprawą poruszających interpretacji ballad czy kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych piosenek.

Gdzie: Hala Sportowo-Widowiskowa – Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8

Kiedy: 02.03.2020 r. – godzina 19:00

Cena: od 140 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 20 =