„Leśna muzyka” Dawida Podsiadło w Gdyni

Plan trasy koncertowej pt. „Leśna muzyka”

Akustyczna trasa koncertowa Dawid Podsiadło pt. „Leśna muzyka” już 19 lutego 2020 zawita do Trójmiasta. Wejściówki na koncert w hali Gdynia Arena nie są już dostępne.

Dawid Podsiadło jest piosenkarzem i autorem tekstów. W 2012 r. wygrał II edycję programu X Factor. Wydał 3 płyty: „Comfort and Happiness” (2013), „Annoyance and Disappointment” (2015) oraz „Małomiasteczkowy” (2018). Wszystkie krążki osiągnęły w Polsce status diamentowej płyty. Podsiadło jest również wokalistą, powstałego w 2010 w Dąbrowie Górniczej, zespołu Curly Heads. Muzyk jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. 12 Fryderyków, zdobył statuetkę Eska Music Awards, a także Wiktory, Bestsellery Empiku oraz Paszport Polityki 2019.

Scenografię podczas występów tworzą drzewa wykonane z plastikowych butelek. Przy wejściu do miejsc, w których odbywa się koncert, znajdują się instalacje, które również stworzono z tego materiału. Wykorzystanie plastiku nie jest przypadkowe. Ma zwrócić uwagę na nadmierną produkcję tego tworzywa i jego niekorzystny wpływ na krajobraz i środowisko naturalne.

https://www.instagram.com/p/B8PaU6onoWm/

Trasa koncertowa „Leśna muzyka” rozpoczęła się 26 stycznia 2020 w Katowicach. Dawid Podsiadło odwiedzi jeszcze m.in. Łódź, Kraków, Bydgoszcz, Toruń, Poznań i Warszawę.

Dawid Podsiadło w Gdyni

Kiedy: 19 lutego 2020

Gdzie: Gdynia Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 1 =