Targi Akademia 2020 już niebawem! Przyjdź i dowiedz się więcej

Targi Akademia już kolejny raz organizowane są na Uniwersytecie Gdańskim. To największa tego typu impreza na Pomorzu, która za każdym razem przyciąga rekordową liczbę młodych ludzi. W dniach 10-11 marca koniecznie odwiedźcie stoiska na Wydziale Prawa i Administracji.

Targi Akademia to doskonała okazja dla tegorocznych maturzystów, by mogli zapoznać się z ofertą wielu uczelni wyższych. Przy tym nie muszą oni jeździć w różne miejsca, ponieważ przedstawiciele wielu szkół wyższych będą dla nich dostępni w jednym miejscu. To spore ułatwienie dla młodych ludzi – nie tylko dostaną broszury i ulotki, ale też będą mogli zadać pytania i rozwiać swoje wątpliwości.

10-11 marca to nie tylko Targi Akademia 2020, ale również dni otwarte Uniwersytetu Gdańskiego. Stanowią one świetną okazję do tego, by uczniowie szkół średnich poznali specyfikę studiowania.

Kiedy: 10 – 11.03.2020 w godzinach 9:00 – 14:00

Gdzie: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego