Me The Mustard – pierwszy koncert w Oliwskum Centrum Kultury

Nowoczesna muzyka, ale także alternatywny pop i smooth jazz. Teksty tworzone do szuflady, które ujrzały światło dzienne. Właśnie tego możemy się spodziewać podczas koncertu Me The Mustard w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku.

Kim jest Me The Mustard? To trójmiejska wokalistka, pianistka i kompozytorka – Joanna Gorczyca (Krupska). Od dzieciństwa interesowała się muzyką, nic więc dziwnego, że właśnie w tym kierunku się kształciła. Zakończyła naukę na Akademii Muzycznej w Gdańsku i Katowicach. Jej premierowy koncert odbył się w Gdyni w październiku 2018 roku i zaprezentowała na nim wcześniej niepublikowane utwory oraz debiutancki utwór „Do niego”.

Od tego czasu niejednokrotnie występowała na scenie, a tym razem będzie można zobaczyć ją w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku. Podczas występu usłyszymy autorskie teksty w języku polskim i angielskim. Pop, alternative i smooth jazz, to takich gatunków może spodziewać się w trakcie koncertu już 24 stycznia 2020 roku o godzinie 19:00. Oprócz Joanny na scenie zobaczymy jeszcze: Waldemara Kleina (wokal), Jacka Grzywacza (instrumenty klawiszowe), Pawła Urowskiego (bas, kontrabas) i Grzegorza Lewandowskiego (perkusja).

 

Kiedy: 24 stycznia 2020 roku, godzina 19:00

Gdzie: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego

Bilety: 10 zł – 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =