RED BULL CAN YOU MAKE IT? 2020 – zgłoś się i przeżyj przygodę życia!

Red Bull Can You Make It? powraca! Trzyosobowe drużyny z całego świata znów ruszą w wyjątkową podróż po Europie. Przed startem wyścigu członkowie zespołów będą musieli oddać telefony komórkowe, karty płatnicze i gotówkę. W trakcie tygodniowej wyprawy ich jedyną walutą będą puszki Red Bulla. Podczas podróży do punktu docelowego, drużyny będą musiały odwiedzić punkty kontrolne rozlokowane w różnych miastach Europy oraz wykonać przygotowane dla nich zadania.

Aby zgłosić się do Red Bull Can You Make It? należy mieć ukończone 18 lat, posiadać konto na Instagramie i być studentem uczelni wyższej oraz zebrać trzyosobową drużynę. Następnie należy nagrać minutowy film, w którym drużyna wyjaśni, dlaczego to właśnie ona powinna reprezentować Polskę podczas tej wyjątkowej przygody. Film mogą być kręcone w poziomie, pionie a nawet przybierać formę zapisanego instastories – ważne, by film tłumaczył, dlaczego warto głosować na tą drużynę. Kiedy film zostanie nagrany – należy go umieścić w serwisie Vimeo lub YouTube.  Zgłoszenia otwarte są do 17 lutego, następnie internauci w drodze głosowania wybiorą finalistów.

Uczestnicy Red Bull Can You Make It? 2020 zostaną przetransportowani do jednego z pięciu różnych miast Europy: Amsterdamu, Budapesztu, Barcelony, Mediolanu i Kopenhagi, by 21 kwietnia wyruszyć w podróż. Przed startem, uczestnicy muszą oddać karty kredytowe, gotówkę oraz telefony komórkowe. W zamian otrzymają 24 puszki Red Bulla, które wymieniać będą na nocleg, transport, pożywienie i wiele innych rzeczy. Wszystkie drużyny startują w tym samym czasie i mają tydzień na dotarcie do Berlina. Podczas podróży zespoły mają za zadanie odwiedzić punkty kontrolne, które rozlokowane są w różnych europejskich miastach. W checkpointach na drużyny czekać będą specjalne zadania – za ich wykonanie zespół otrzyma punkty i dodatkowe puszki.

W poprzednich edycjach, uczestnicy wymieniali puszki między innymi na lot czarterowym samolotem, skok na spadochronie czy nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu. Drużyny otrzymują po jednym telefonie od organizatora i mogą rejestrować swoje przygody, a potem dzielić się nimi na stronie internetowej drużyny. Za najpopularniejsze nagrania, ekipa otrzyma dodatkowe punkty.

Zapiszesz się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *