RED BULL CAN YOU MAKE IT? 2020 – zgłoś się i przeżyj przygodę życia!

Red Bull Can You Make It? powraca! Trzyosobowe drużyny z całego świata znów ruszą w wyjątkową podróż po Europie. Przed startem wyścigu członkowie zespołów będą musieli oddać telefony komórkowe, karty płatnicze i gotówkę. W trakcie tygodniowej wyprawy ich jedyną walutą będą puszki Red Bulla. Podczas podróży do punktu docelowego, drużyny będą musiały odwiedzić punkty kontrolne rozlokowane w różnych miastach Europy oraz wykonać przygotowane dla nich zadania.

Aby zgłosić się do Red Bull Can You Make It? należy mieć ukończone 18 lat, posiadać konto na Instagramie i być studentem uczelni wyższej oraz zebrać trzyosobową drużynę. Następnie należy nagrać minutowy film, w którym drużyna wyjaśni, dlaczego to właśnie ona powinna reprezentować Polskę podczas tej wyjątkowej przygody. Film mogą być kręcone w poziomie, pionie a nawet przybierać formę zapisanego instastories – ważne, by film tłumaczył, dlaczego warto głosować na tą drużynę. Kiedy film zostanie nagrany – należy go umieścić w serwisie Vimeo lub YouTube.  Zgłoszenia otwarte są do 17 lutego, następnie internauci w drodze głosowania wybiorą finalistów.

Uczestnicy Red Bull Can You Make It? 2020 zostaną przetransportowani do jednego z pięciu różnych miast Europy: Amsterdamu, Budapesztu, Barcelony, Mediolanu i Kopenhagi, by 21 kwietnia wyruszyć w podróż. Przed startem, uczestnicy muszą oddać karty kredytowe, gotówkę oraz telefony komórkowe. W zamian otrzymają 24 puszki Red Bulla, które wymieniać będą na nocleg, transport, pożywienie i wiele innych rzeczy. Wszystkie drużyny startują w tym samym czasie i mają tydzień na dotarcie do Berlina. Podczas podróży zespoły mają za zadanie odwiedzić punkty kontrolne, które rozlokowane są w różnych europejskich miastach. W checkpointach na drużyny czekać będą specjalne zadania – za ich wykonanie zespół otrzyma punkty i dodatkowe puszki.

W poprzednich edycjach, uczestnicy wymieniali puszki między innymi na lot czarterowym samolotem, skok na spadochronie czy nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu. Drużyny otrzymują po jednym telefonie od organizatora i mogą rejestrować swoje przygody, a potem dzielić się nimi na stronie internetowej drużyny. Za najpopularniejsze nagrania, ekipa otrzyma dodatkowe punkty.

Zapiszesz się tutaj.