“Koła naukowe szkołą twórczego działania”. Przekonaj się sam!

Naukowe Koło Biochemii i Biotechnologii Zwierząt Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza do udziału w 49 edycji Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie „Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania”, które odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2020 r. 

Rejestracja na Konferencję możliwa jest do 31.01.2020 r. Zgłoszenia należy dokonać przez formularz dostępny tutaj

Przedsięwzięcie ma charakter interdyscyplinarny. Jego celem jest wymiana myśli naukowej między studentami i doktorantami zrzeszonymi w kołach naukowych działających na uczelniach wyższych w Polsce i za granicą. Prezentacja aktualnego stanu badań prowadzonych w ramach studenckich kół naukowych, pozwoli na poszerzenie wiedzy studentów, a także wymianę doświadczeń i w związku z tym integrację studentów i doktorantów działających w ramach studenckiego ruchu naukowego. Tegoroczna edycja będzie miała charakter proekologiczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego wyjątkowego kampusu studenckiego w Kortowie oraz miasta Olsztyn z jego atrakcjami. 

 Proponowane obszary tematyczne obejmują następujące sekcje: nauk biologicznych, nauk ekonomicznych, nauk humanistycznych, nauk matematycznych i informatycznych, nauk medycznych, nauk polityczno-prawnych, nauk rolniczych, leśnych i ochrony środowiska, nauk społecznych i pedagogiki, nauk technicznych, nauk teologicznych, nauk weterynaryjnych, nauk zootechnicznych i rybactwa, nauk o zdrowiu, nauk o żywności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − dwa =