Zadzwońcie po milicję!

Wszystkim, którzy w latach 70. i 80. odważyli się mówić – hołd. Hołd pod postacią wyjątkowego koncertu najważniejszych polskich rockowych sylwetek owego czasu. 

Już wkrótce rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Zbliża się także data, kiedy minie 30 lat od jednego z najważniejszych wydarzeń na mapie nowoczesnej historii Polski – częściowo wolnych wyborów.

Zadzwońcie po milicję! to okazja, by poczuć energię, która dała inspirację nie tylko do społecznych przemian, ale także do tworzenia muzyki, która towarzyszy nam do dzisiaj. To dzika, artystyczna historia o tym, jak walczyć aby nie zabrakło siły. Na stronie wydarzenia czytamy, że koncert jest pewnego rodzaju muzyczną galą ambasadorów tamtych dni. 

Po MO dzwonić nie będą, ale grać tak, by ponownie ich usłyszano już tak:
– BIG CYC
– Sztywny Pal Azji
– Rezerwat
– Chłopcy z Placu Broni
– Róże Europy
– IRA
– Małgorzata Ostrowska

Imprezie towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne na kinowym ekranie, które dodatkowo tę podróż w czasie ułatwią i urozmaicą. Koncert, który zaplanowano na ponad 4,5 godziny, poprowadzi Krzysztof Skiba.

Dodatkowo będzie można tego dnia obejrzeć wystawę pojazdów milicyjnych, ogrzać się przy koksownikach czy zjeść ciepłą strawę prosto z rozgrzanych kotłów. Poruszanie się na zewnątrz i wewnątrz obiektu będzie możliwe dzięki specjalnym opaskom.

Kiedy: 14 grudnia, 18:00

Gdzie: Gdynia Arena 

Bilety: 89-149 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *