Rewolucyjna „NOSOWSKA na tłusto i Basta” w Starym Maneżu

Katarzyna Nosowska odwiedziła Gdańsk zaledwie cztery miesiące temu podczas trasy „NOSOWSKA na tłusto”. Już 16 lutego w Starym Maneżu odbędzie się drugi koncert promujący płytę „Basta”, która zupełnie różni się od dotychczasowych dzieł wokalistki.

Katarzyna Nosowska to znana polska piosenkarka, autorka tekstów i wokalistka zespołu rockowego Hey, który zawiesił swoją działalność w 2017 roku. Nie oznacza to jednak wakacji dla Nosowskiej, która rozwija swoją karierę solową. Już po raz drugi, w ciągu zaledwie kilku miesięcy, przyjeżdża ona do Gdańska z trasą „NOSOWSKA na tłusto i basta”. Promuje tak swój najnowszy album „Basta”, który premierę miał 12 października 2018 roku. Płyta uznawana jest za najbardziej rewolucyjną w karierze Nosowskiej.

Na krążku znalazło się 11 utworów, przy ich tworzeniu pomagał Michał „Fox” Król  – producent muzyki elektronicznej oraz alternatywnej. Efektem tej współpracy jest płyta, w której znana z rockowych dźwięków artystka przechodzi na muzykę elektroniczną. Teksty piosenek pokazują problemy dzisiejszego świata, jak i przemyślenia Nosowskiej. Użyte przez autorkę słowa są bardziej bezpośrednie niż w jej dotychczasowych tekstach. Nie brakuje w nich również ironii.

Jeśli nie udało Ci się wziąć udziału w pierwszym koncercie promującym płytę, to masz jeszcze szansę. Wszystkich, którzy chcą posłuchać Nosowskiej w nowym wydaniu, jako rapującą o własnych przemyśleniach kobietę, zapraszamy na jej koncert w Starym Maneżu już 16 lutego!

Kiedy: 16 lutego, godzina 20:00

Gdzie: Stary Maneż ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 79 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *