Lady Pank w Starym Maneżu!

Znany i uwielbiany przez wiele pokoleń zespół odwiedzi Gdańsk! W te Mikołajki możemy zrobić prezent sami sobie i spędzić czas z Lady Pank, bo to właśnie 6 grudnia w Starym Maneżu odbędzie się ich koncert.

O założonym w 1981 roku zespole słyszeli chyba wszyscy. Ich najbardziej znane dzieła jak „Mniej niż zero” czy „Kryzysowa narzeczona” będzie można usłyszeć już niedługo w Gdańsku. Jeśli chcecie się przenieść w lata 80, to idealna okazja, bo właśnie piosenki z tego okresu wybrzmią 6 grudnia.

Trasa koncertowa, w trakcie której odwiedzone zostaną miasta zarówno z Polski, jak i zagranicy, jest częścią projektu pod hasłem „LP1”. Całe przedsięwzięcie jest związane z jubileuszem. Tak, to już 35 lat, od kiedy wydana została debiutancka płyta pt. „Lady Pank”! 15 czerwca 2018 roku miał premierę jej remake „LP1”. Kultowe przeboje zostały na niej wykonane zarówno przez zespół, jak i gości, w tym: Kasię Kowalską, Katarzynę Nosowską, Grzegorza Markowskiego, Macieja Maleńczuka oraz wielu innych polskich artystów.

W Starym Maneżu będzie więc można usłyszeć piosenki z pierwszego albumu Lady Pank, ale też  trzy piosenki, które powstały przed jego premierom: „Tańcz głupia tańcz”, „Mała Lady Punk” i „Minus 10 w Rio”. Dodatkowa zaleta wydarzenia to udział kilku gości, którzy brali udział w tworzeniu nowej płyty.

Kiedy: 6 grudnia, o godzinie 19:00

Gdzie: Gdańsk, Stary Maneż

Ceny biletów: 77-99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *