Whitney Houston – Królowa Nocy nadchodzi!

„Whitney – Queen Of The Night” jest wyrazem hołdu dla życia i twórczości  wielkiej artystki – Whitney Houston. Koncert już 8 grudnia w gdyńskiej Arenie.

„Whitney – Queen Of The Night” to wielkie widowisko muzyczne, które po 4 latach występów w Wielkiej Brytanii przenosi się z trasą koncertową do Polski. Artystka, na której cześć odbywa się koncert jest wielką piosenkarką muzyki pop, która osiągnęła światowy sukces. Według Księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Piosenki takie jak „I Will Always Love You” czy „I Wanna Dance With Somebody” to tylko niektóre z przykładów na długiej liście jej wielkich hitów. Śmierć wokalistki w 2012 r. wstrząsnęła zarówno wiernymi fanami, jak i całym światem muzyki. Do dzisiaj ta wybitna piosenkarka jest wzorem dla wielu muzyków młodego pokolenia.

Muzyczne show to okazja do przypomnienia sobie, że Whitney Houston nadal jest prawdziwą ikoną muzyki pop. Oryginalne aranżacje koncertowe, autentyczny wizerunek artystki, a nawet jej fryzura i makijaże to tylko kilka niespodzianek przygotowanych przez organizatorów widowiska. Na wszystkich czekają ogromne emocje, dobra zabawa i chwile wzruszeń. A to wszystko przy znanych hitach światowej artystki, jaką była Whitney Houston.

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

Kiedy: 8 grudnia 2018, 19:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 8 =