Muchy w Sfinksie 700

Photo Credit: anshee Flickr via Compfight cc

Muchy wznawiają działalność koncertową – trasa „Xerroromans Tour” to symboliczny powrót do wydanej 11 lat temu, debiutanckiej płyty zespołu – „Terroromans”. Już 30 listopada, po dłuższej przerwie, Muchy zagrają w Sopocie!

Grupa muzyczna powstała w 2004 roku w Poznaniu. Pierwszy singiel zespołu, czyli słynne „Miasto doznań” (2007), dotarł do 7. miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Popularność Much na dobre rozkwitła po wydaniu debiutanckiego albumu, „Terroromans”, który zdobył uznanie słuchaczy radiowej Trójki, uzyskując status „Płyty roku”. Kolejne projekty, będące owocami muzycznej działalności zespołu, jak choćby płyty „Notoryczni debiutanci” czy „Chcecicospowiedziec”, potwierdziły jego pozycję na rodzimym rynku przedstawicieli młodego rocka.

Trasa „Xerroromans Tour” i zbliżający się koncert Much to okazja, aby przypomnieć sobie początki twórczości zespołu. Wsłuchując się w dobrze znane utwory, przedstawione w nieco innej, świeżej aranżacji, warto docenić też nowości muzyczne przygotowane przez członków grupy.

Gdzie: Sfinks700, al. Marmuszki 1, 81-718 Sopot

Kiedy: 30 listopada 2018, godz. 19.00

Za ile: bilety w cenie 35-45 zł (dostępne tutaj)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *