Małomiasteczkowa trasa. Dawid Podsiadło w Ergo Arenie!

Niezwykle emocjonalny głos, wyprzedana trasa koncertowa i charyzmatyczny, małomiasteczkowy artysta. Już wiecie o kim mowa? Już wkrótce, 29 listopada, w Ergo Arenie zawita Dawid Podsiadło. Artysta zaprezentuje najnowszy album.

Dawid Podsiadło zwyciężył w drugiej edycji programu X Factor. Już rok później mogliśmy usłyszeć jego pierwszy album „Comfort and Happiness”, który został nagrany niemal w całości w języku angielskim. Muzyk pojawiał się na szczytach list przebojów, a płyta pokryła diamentem. W listopadzie 2015 roku wydał kolejny, platynowy, krążek „Annoyance and Disappointment”. W 2016 roku fani Dawida wstrzymali oddech. Artysta ogłosił zawieszenie kariery muzycznej – rok 2017 miał być dla niego odpoczynkiem.

Czerwiec tego roku okazał się powrotem Dawida. Wówczas pojawił się pierwszy singiel, pt.„Małomiasteczkowy”, promujący album o tej samej nazwie. Piosenka zgromadziła ponad 22 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W październiku ukazała się cała płyta, która kilka dni po premierze zyskała miano platynowej. „Małomiasteczkowy” składa się z 10 utworów w języku polskim, zaprezentowanych w błyskotliwej i humorystycznej formie. Możemy zetknąć się z tematami, takimi jak miłosne rozterki, czy internetowy hejt.

Artysta był dwukrotnie nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, a także do Paszportów Polityki w kategorii muzyki popularnej. 2014 rok przyniósł mu cztery Fryderyki.

Małomiasteczkowa Trasa składa się z 13 koncertów, na które bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie.  Już 29 listopada Podsiadło zagra także w trójmiejskiej Ergo Arenie. Ostatnią możliwością usłyszenia Dawida na żywo jest charytatywna aukcja na Allegro. Złoty bilet upoważnia między innymi do spotkania z artystą przed koncertem, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na stowarzyszenie „Mali Bracia Ubogich”.

Gdzie: Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk/Sopot
Kiedy: 29 listopad, godzina 20:30
Bilety: sold out/Charytatywni Allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + dwadzieścia =