Coma zawita do Gdyni!

Jesienna aura sprzyja nostalgii i smutnemu nastrojowi. Taki stan można zmienić na wiele sposobów, na przykład udając się na koncert. Najbliższa okazja ku temu zdarzy się już niedługo – w sobotę, 24 listopada w Klubie Muzycznym Ucho w Gdyni po raz kolejny wystąpi zespół Coma.

Trasa koncertowa pod nazwą ,,Blisko”, zorganizowana z okazji 20-lecia działalności artystycznej zespołu ,rozpoczęła się 6 października w Łodzi, tam też planowane jest jej zakończenie. Trasa ta jest wyjątkowa przede wszystkim z uwagi na fakt, że zaplanowane w ramach niej koncerty mają odbywać się w mniejszych salach. Stąd też nazwa trasy – zespół wybrał miejsca, które pozwalają być blisko publiczności.

Zespół powstał w 1998 roku w Łodzi. Debiutancka płyta pt. ,,Pierwsze wyjście z mroku” ukazała się w roku 2003. Przed nagraniem pierwszej solowej płyty muzycy występowali m.in. z zespołem T.Love, Acid Drinkers, Sweet Noise, a także z Kazikiem Staszewskim z zespołu Kult. Dziś Coma ma na swoim koncie albumów 6 polskojęzycznych , 2 albumy anglojęzyczne, 3 koncertowe, a także 2 albumy wideo.

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, ul. Świętego Piotra 2, 81-347 Gdynia
Kiedy: sobota, 24 listopada 2018, godzi. 19:00
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż online – ticketos.pl) / 75 zł (w dniu koncertu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *