The Dumplings odwiedzą Gdańsk!

The Dumplings już 24 listopada zagrają koncert w gdańskim B90. Zespół znany z takich hitów jak „Nie gotujemy” czy „Kocham być z Tobą” wyruszył w trasę koncertową po Polsce prezentując swój trzeci album pod tytułem „Raj”.

Justyna Święs i Jakub Karaś to wznoszące się gwiazdy młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Nagrodzeni Fryderykiem za fonograficzny debiut roku 2014, swoją karierę rozpoczęli wrzucając do Internetu autorskie kawałki „Słodkosłony cios” i „Nie słucham”. Teraz dają koncerty na największych festiwalach w Polsce (Open’er Festival czy Orange Warsaw Festival). Ich nowy album w całości został napisany po polsku. Jak sami mówią: „To powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy.”

Ilość odsłon do klipu tytułowego singla „Raj” wynosi ponad 480 tysięcy. Ekipa z The Dumplings podjęła ostatnio współpracę z Moniką Brodką w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats Powroty, czego efektem jest odświeżona wersja hitu Brodki „Granda”.

Możemy się spodziewać koncertu pełnego emocji. Kto wie, może na chwilę „B90” zamieni się w prawdziwy „Raj” dla fanów zespołu The Dumplings?

Gdzie: B90, ul. Elektryków, 80-980 Gdańsk

Kiedy: 24 listopada, godzina 20:00

Za ile: bilety w cenie 70 zł dostępne https://ticketos.pl/event/1085?fbclid=IwAR34AFk1wqiBgMq_wr7fSi2q6XV1Mw5fHDX5PQNRi4a7X9bu0CSk2CTZ43c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =