Bovska w Sfinksie700!

fot. Paweł Tymiński

Kilka miesięcy temu odwiedziła Gdynię, niebawem wystąpi na sopockiej scenie. Prosta grzywka, kok na czubku głowy, kolorowe stroje, dziewczęcy głos. Mowa o Bovskiej, która już 24 listopada zaśpiewa w Sfinks700.

Nie znajdziecie zbyt wielu artystów na polskiej scenie muzycznej takich jak Bovska. Wokalistka odstawia na bok smutki i stawia na dobrą energią. Nie zawsze śpiewa o rzeczach miłych i przyjemnych, jednak słuchając jej hipnotyzującego głosu, sami zapominamy o własnych zmartwieniach. Czasami teksty jej piosenek mogą się wydawać nieco infantylne, ale jest w nich coś szczerego, ujmującego i przede wszystkim osobistego.

Magda Grabowska-Wacławek, bo tak naprawdę nazywa się artystka, ma na swoim koncie już trzy krążki. We wrześniu tego roku ukazał się album pt. „Kęsy”, składający się z dwunastu utworów, m.in.: z chwytliwego „Kimchi”. Jestem jak ostra kimchi. Słodka niczym liczi. Ze mną nie znudzi ci się życia smak – śpiewa Bovska i aż trudno się powstrzymać, by nie potupać nóżkami w rytm muzyki.

Masz już dość tej ponurej, jesiennej aury? Koniecznie przybądź do Sfinks700 i daj się oczarować niebanalnym wokalem i elektronicznymi brzmieniami.

 

Kiedy: 24 listopada, godz. 19:00

Gdzie: Klub Sfinks700, aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Cena biletu: 49 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *